windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Ciekawostki Gry Promo

Epic szaleje! Kolejna świetna gra za darmo!

Epicowi nadal zależy na tym, by przekonać nas do swojego sklepu z grami i byśmy zrezygnowali z użytkowania Steam na rzecz Epic Games Store. Pomóc w tym mają liczne promocje i darmowe gry udostępniane praktycznie co tydzień. Nieraz są to zupełnie przeciętne tytuły. Zdarza się jednak, że za darmo możemy otrzymać prawdziwe hity. Tak będzie właśnie tym razem!

Star Wars Battlefront II za darmo od Epic Games Store!

W tym tygodniu możecie odebrać za darmoszkę Star Wars Battlefront II. To świetna gra osadzona w uniwersum Gwiezdnych Wojen, która swoją premierę miała zaledwie trzy lata temu. Warto zaznaczyć, że produkcja dostępna jest w Edycji Świątecznej. Oznacza to, że wraz z samą grą otrzymamy także ponad 25 wyglądów bohaterów, ponad 125 wyglądów żołnierzy i jednostek wsparcia, ponad 100 emotek bohaterów i żołnierzy oraz kwestii mówionych, ponad 70 zwycięskich póz bohaterów i żołnierzy. Brzmi ciekawie, prawda? Aby przypisać grę do swojego konta musicie zalogować się do sklepu Epic i postępować podobnie, jak w przypadku standardowego zakupu kolejnego tytułu. Z tym, że cena gry zostanie obniżona do 0 zł. Star Wars Battlefront II to gra z niezłą fabułą oraz świetnym trybem wieloosobowym. Fani Gwiezdnych Wojen po jej uruchomieniu na pewno poczują się jak w domu i nie będą zawiedzeni.

Aż strach pomyśleć jakie jeszcze niesamowite promocje zaserwuje nam w tym roku Epic. Koniecznie dajcie znać w komentarzach jakie gry chcielibyście otrzymać w kolejnych promocjach. Ja na pewno nie zrezygnuję ze swojego konta na Steam, ale wszelkie prezenty od Epic bardzo chętnie sprawdzę w wolnym czasie.

Źródło: Epic Games Store

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS