windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Plotki/przecieki Urzadzenia Xiaomi

Smartfony dla graczy mają się dobrze? Nadchodzi Black Shark 4!

Smartfony z rodziny Black Shark od Xiaomi zdążyły zyskać już renomę jako jedne z najlepszych rozwiązań dedykowanych fanom mobilnego grania. Produkty te zostały dość ciepło przyjęte przez rynek i dlatego koncern z Chin zdecydował się na zaprezentowanie kolejnego modelu z tej linii. Ma on jednocześnie szanse na to, by zyskać miano najpotężniejszego smartfona dostępnego w sprzedaży!

Xiaomi Black Shark 4 to prawdziwy potwór dla graczy!

O samym smartfonie nie wiemy jeszcze wszystkiego. Niektóre elementy specyfikacji zdradza nam jednak grafika promocyjna, która wyciekła do sieci. W przypadku nadchodzącej nowości możemy spodziewać się m.in. akumulatora o pojemności 4500 mAh ze wsparciem dla szybkiego ładowania 120W. Uzupełnianie energii w przypadku tego urządzenia będzie więc przebiegało błyskawicznie. Obstawiam również, że sercem takiego gamingowego potwora będzie najmocniejszy na rynku procesor mobilny dedykowany smartfonom z Androidem – Snapdragon 888 – wspierany przez pokaźną ilość pamięci RAM. Pod względem fotograficznym także Xiaomi pewnie nas nie zawiedzie. Wątpię jednak, by na pokład Black Sharka 4 trafił flagowy obiektyw 108 MP. Liczę natomiast na to, że koncern z Chin zaoferuje w przypadku tego urządzenia ciekawe rozwiązania pozwalające na dogłębną optymalizację pracy oprogramowania w trakcie rozgrywki.

Liczę na to, że w nadchodzących tygodniach poznamy kolejne wieści związane z nowością Xiaomi dla graczy – czy to na bazie przecieków, czy oficjalnych informacji od producenta. Na razie jednak pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość i czekać. Was natomiast zapraszam do dyskusji w komentarzach – czy takie smartfony na pewno są nam potrzebne? A może korzystacie z takowych na co dzień?

Źródło: SparrowNews

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS