windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Samsung Urzadzenia

Samsung Galaxy A32 5G oficjalnie! Najładniejszy tani smartfon na rynku?

Niedrogie smartfony Samsunga są chętnie wybierane przez fanów Androida. Składa się na to kilka czynników, wśród których ważnymi są dwuletnie wsparcie dużymi aktualizacjami oraz intuicyjna w obsłudze nakładka systemowa One UI. Niemiecki oddział koncernu przedstawił właśnie naprawdę ładne, niedrogie urządzenie jakim jest Samsung Galaxy A32 5G. Nie ma jednak róży bez kolców…

Samsung Galaxy A32 5G zapowiada się ciekawie, ale…

Koncern z Korei by utrzymać niską (przystępną dla przeciętnego fana Androida) cenę i zaoferować nam dostęp do modemu 5G musiał pójść na pewne kompromisy. Tym najbardziej odczuwalnym dla wielu z nas będzie obecność ekranu TFT o przekątnej 6,5″ i rozdzielczości zaledwie HD+. Osobiście ta cecha dyskwalifikuje prezentowanego smartfona u mnie już na samym starcie. Sercem nowości ma być MediaTek Dimensity 720 wspierany przez 4/6/8 GB pamięci RAM. Na dane użytkownika natomiast wygospodarowane zostanie 64/128 GB wbudowanej przestrzeni dyskowej. Samsung pokusił się także o zastosowanie standardowego dla swoich urządzeń z tej półki cenowej zestawu aparatów – głównego o rozdzielczości 48 MP, ultraszerokokątnego 8 MP oraz dwóch obiektywów po 2 MP – do zdjęć makro oraz wykrywania głębi. Całość zasilana będzie baterią o pojemności 5000 mAh ze wsparciem dla ładowania 15W. Ciekawostką jest obecność na pokładzie technologii Dolby Atmos.

Samsung Galaxy A32 5G jest też po prostu ładny. Jego wzornictwo (mam na myśli tylny panel) jednoznacznie przywodzi na myśl hitowego LG Velvet. Czy dzięki temu będzie chętnie wybierany w ofertach abonamentowych popularnych operatorów? Czekamy na polską premierę!

Źródło: Samsung

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS