windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Apple iOS Plotki/przecieki Urzadzenia

Ofensywa Apple trwa! Kolejny iPhone SE w tym roku?

Apple w zeszłym roku bardzo pozytywnie zaskoczyło nas premierą nowego iPhone SE udowadniając, że potrafi wprowadzać do oferty nie tylko urządzenia wyjątkowo ekskluzywne, ale i będące bardzo opłacalnym wyborem pod względem ceny. Trudno dziś bowiem nadal o dobrego, kompaktowego smartfona w cenie około 2000 złotych. Jak się okazuje, nie jest to ostatnie słowo giganta z Cupertino, który na ten rok szykuje nam równie ciekawą premierę.

Nowy, opłacalny iPhone może być hitem!

Podobno kolejne, całkiem ciekawe urządzenie od Apple ma być idealnym wyborem dla tych osób, które nie mogą pozwolić sobie na zakup iPhone’a 12. Będzie się ono nieco różniło od iPhone SE 2020. Koncern z Cupertino może bowiem postawić na lepiej zagospodarowany przedni panel (z niesławnym notchem) oraz ekranem o przekątnej 6,1″. Co ciekawe, Apple w przypadku tej nowości może nie postawić na Face ID, ale na czytnik linii papilarnych umieszczony w klawiszu zasilania (jak w iPadzie Air 2020). W tym momencie pragnę uspokoić wszystkich nabywców iPhone SE 2020. Nowy model nie będzie jego bezpośrednim następcą, a uzupełnieniem oferty Apple o opłacalne w zakupie urządzenie o nieco większej przekątnej ekranu.

Na konkretne wieści o nowym iPhonie przyjdzie nam jeszcze poczekać. Obstawiam jednak, że Apple może pokusić się o prezentację nowości już wiosną – podobnie jak w przypadku nowego iPhone SE. Czekamy więc na pierwsze przecieki związane z owym urządzeniem.

Źródło: MacOtokara

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS