windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Ciekawostki Google

Na to czekaliśmy! Telefon Google z ważną funkcją!

Aplikacja Telefon to jedno z najważniejszych i najczęściej wykorzystywanych rozwiązań na pokładzie naszego smartfona. Oprócz rozwiązań fabrycznie instalowanych na urządzeniach mobilnych, możemy zdecydować się także na pobranie apki od Google. Zostanie ona w najbliższym czasie wzbogacona o bardzo ważną funkcję, na którą w zasadzie czekaliśmy od dawna!

Telefon Google wkrótce automatycznie nagra rozmowy z nieznanymi numerami!

W tym momencie warto wspomnieć, że o możliwości nagrywania rozmów przez Telefon Google mówiło się od niemal roku. Funkcja była testowana na kilku wybranych przez koncern z Mountain View rynkach i najwyraźniej owe testy wypadły pozytywnie. W tej sytuacji czeka nas wdrożenie na skalę globalną. Nagrywanie rozmów było jedną z podstawowych funkcji telefonów lata temu. Wielu użytkowników Androida więc bardzo się ucieszy z jej powrotu. Funkcję trzeba będzie aktywować w ustawieniach aplikacji, gdzie ma być dostępny odpowiedni przełącznik. Po jej włączeniu, za każdym razem, gdy odbierzemy połączenie z nieznanego numeru, zostanie uruchomione nagrywanie rozmowy. Wszystkie nagrania oczywiście będzie można bardzo wygodnie usuwać.

Aplikacja Telefon Google jest chętnie instalowana na pokładzie nowych smartfonów przez chociażby takich producentów, jak Nokia, Motorola, Xiaomi. Próbowałem sam się do niej przekonać, ale z rozwiązaniem tym wygrał u mnie systemowa aplikacja Samsunga. Być może nowość zdoła mnie przekonać do zmiany zdania?

Źródło: 9to5mac

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS