windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Plotki/przecieki Samsung Urzadzenia

Samsung Galaxy A72 prawie bez tajemnic! Średnia półka na miarę 2021 roku?

Samsung przygotował dla nas ciekawe nowości na bieżący rok. Portfolio urządzeń Galaxy zostanie wzbogacone o następców popularnych, ubiegłorocznych smartfonów. Jednym z nich będzie model Galaxy A72, o którym wiemy coraz więcej, a dziś zostało potwierdzone jego wzornictwo!

Samsung Galaxy A72 ma zadatki na hit!

Jednym z pewników jest to, że Samsung Galaxy A72 nie będzie tani. Podobnie jak w przypadku poprzednika możemy spodziewać się, że jego cena w momencie premiery będzie wynosiła około 2000 złotych. Dziś do sieci trafiło zdjęcie przedstawiające aluminiowy odlew smartfona, który potwierdza wzornictwo przedstawione w przeciekach jeszcze w ubiegłym roku. Za wydajność Galaxy A72 ma odpowiadać procesor Snapdragon 720G wspierany przez 8 GB pamięci RAM. Obraz wyświetlany będzie na ekranie o przekątnej 6,7 cala i rozdzielczości Full HD+. Oczywiście będzie to matryca Super AMOLED. Za jakość wykonywanych zdjęć będzie odpowiadał główny obiektyw o rozdzielczości 64 MP wraz z obiektywami wspomagającymi.

Muszę przyznać, że Samsung Galaxy A72 wzbudza moje zainteresowanie z tego względu, że rozważam go w charakterze mojego kolejnego smartfona. Mam nadzieje, że koncern z Korei nie zawiedzie nas pod względem specyfikacji i możliwości tej nowości. Na razie pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość i czekać na kolejne wieści.

Źródło: GSM Arena

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS