windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android iOS macOS Microsoft Windows 10

Nowy Outlook nadchodzi! Rewolucja?

Poczta i Kalendarz Outlook to bardzo popularne rozwiązanie wśród użytkowników systemu Windows 10. Muszę przyznać, że sam chętnie korzystam z aplikacji klienckiej dedykowanej „okienkom”. Najnowsze doniesienia wskazują na to, że koncern z Redmond szykuje nam nową wersję narzędzia, na którą przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Czego możemy się po niej spodziewać?

One Outlook – nowa aplikacja pocztowa nadchodzi?

Na Twitterze pojawiły się bardzo ciekawe wieści wskazujące na to, że Microsoft może pracować nad nową aplikacją dedykowaną obsłudze poczty i kalendarza. Opracowywana właśnie przez koncern z Redmond nowość ma nosić nazwę One Outlook. Co wiemy o niej już w tej chwili? Powstaje klient Outlooka, który oparty będzie na webowej wersji usług Microsoftu. Ma się to przełożyć na możliwość zastąpienia wszystkich dotychczas oferowanych wersji Outlooka jedną – uniwersalną. Mówi się także o tym, że nowa wersja klienta ma zapewniać natywną integrację z systemami operacyjnymi. Wszystko po to, by korzystanie z tego rozwiązania było niezwykle wygodne niezależnie od tego z jakiej platformy korzystamy na co dzień.

Data premiery One Outlook nie jest znana. Pojawiły się jednak pogłoski wskazujące na to, że na nasze urządzenia trafi dopiero za rok – w 2022. No cóż – najwyraźniej Microsoft chce tak dopracować owo rozwiązanie, byśmy nie mieli najmniejszych powodów do narzekania na nie. Pora więc uzbroić się w cierpliwość i czekać na kolejne wieści związane z nowym Outlookiem.

Źródło: Twitter

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS