windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Honor Plotki/przecieki

Honor odbije się od dna? Świetny model V40 w drodze!

Jakiś czas temu informowałem Was, że Huawei pozbyło się marki Honor, by skupić się na rozwijaniu swojego portfolio urządzeń i na walce o klientów, którzy poza Chinami często i gęsto sięgają po rozwiązania konkurencji. Nowy inwestor chce zaakcentować obecność nieco już zapomnianej przez rynek marki premierą modelu V40. Czy będzie to flagowiec na jakiego czekamy?

Na tego flagowca warto czekać?

Honor V40 ma predyspozycje do tego, by stać się ciekawą propozycją dla wszystkich osób, które poszukują mocnego smartfona. Co prawda, na razie nie wiemy zbyt wiele odnośnie jego specyfikacji. Do sieci wyciekły informacje wskazujące na to, że owo urządzenie pracować będzie pod kontrolą procesora MediaTek Dimensity 1000+. Obraz wyświetlany będzie na delikatnie zagiętym na bokach ekranie z „kapsułką” na frontowe aparaty. Odświeżanie to w przypadku Honora V40 90 Hz. Fani mobilnej fotografii nie będą zawiedzeni. Producent postawi na sensor o rozdzielczości 50 MP i rozmiarze 1/1.56″. Największą niewiadomą jest natomiast to, czy nowość od Honora zaoferuje nam dostęp do usług Google. Teoretycznie powinno być to możliwe z racji na to, że producent nie jest już powiązany z koncernem Huawei.

Premiera Honora V40 planowana jest na drugą połowę stycznia. Na tą chwilę nie wiadomo, czy nowość trafi do sprzedaży w Europie. Gdyby sprzęt oferowany był z normalnym dostępem do Sklepu Play i apek Google, a Honor nie zawoła za niego astronomicznej kwoty, to miałby szanse w starciu z urządzeniami Samsunga, Xiaomi czy OPPO.

Źródło: GSM Arena

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS