windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Plotki/przecieki Samsung Urzadzenia

To już oficjalne! Znamy datę premiery rodziny Galaxy S30!

Od dłuższego czasu byliśmy bombardowani rozmaitymi przeciekami związanymi z nadchodzącą wielkimi krokami premierą flagowych Samsungów na rok 2021 – serii Galaxy S30. Poznaliśmy wygląd tych urządzeń, ich specyfikacje i przewidywane ceny. Dziś natomiast dowiedzieliśmy się oficjalnie, kiedy możemy spodziewać się ich prezentacji. Jak się okazuje, Samsung zaprasza na konferencję, która odbędzie się za kilka dni!

Seria Samsung Galaxy S30 zadebiutuje 14 stycznia 2021 roku!

Samsung zaprezentuje smartfony z rodziny Galaxy S30 już za dziesięć dni. Fani marki z niecierpliwością czekają na to, co zaoferują nam nowości z Korei. Trzeba przyznać, że ubiegłoroczna seria Galaxy S20 nie była rewolucyjna względem poprzedników i oczekujemy, że tym razem Samsung wywoła u nas zachwyt. Oprócz nowych telefonów, Koreańczycy mogą pokazać nam m.in. smartwatch Galaxy Watch Active 2, nowe słuchawki bezprzewodowe Galaxy Buds Pro, a także akcesorium Samsung Galaxy Smart Tag. Co ciekawe, pogłoski wskazują na to, że najwyżej pozycjonowana z nowości – Samsung Galaxy S30 Ultra – zaoferuje wsparcie dla rysika S-Pen i że dostępny będzie w naszym kraju w konfiguracjach 12 GB/256 GB i 16 GB/512 GB, dzięki czemu będzie jednym z najpotężniejszych smartfonów dostępnych na rynku.

Oczywiście będziemy przyglądać się prezentacji nowości Samsunga w trakcie konferencji, która będzie transmitowana w formie streamu w serwisie YouTube. Na Windowsowo możecie się spodziewać się jej podsumowania z wyszczególnieniem najważniejszych wieści. Nie mogę się doczekać, a Wy?

Źródło: Samsung

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS