windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Apple iOS Plotki/przecieki

Składany iPhone już w fazie testów! Apple zaskoczy jesienią?

Apple to koncern, który chętnie stawia na innowacje i często wyznacza na rynku urządzeń mobilnych wręcz wizjonerskie trendy. Gigant z Cupertino jednak przespał rewolucję związaną z rynkowymi debiutami pierwszych smartfonów wyposażonych w elastyczne ekrany. A może to nie spóźnienie? Może Apple chce to zrobić po prostu lepiej? Trafiają do nas pierwsze wieści wskazujące na to, że wizja iPhone’a z elastycznym ekranem może wcale nie być taka odległa!

Składany iPhone zbliża się wielkimi krokami!

Podobno Foxconn, który zajmuje się produkowaniem sprzętu dla Apple prowadzi już zaawansowane testy dwóch konceptów iPhone wyposażonego w elastyczny ekran. Owe koncepty to dwa różne urządzenia, które pod względem konstrukcji i funkcjonalności mają nawiązywać do produktów Samsunga. Jeden ze składanych iPhone’ów miałby więc być smartfonem typu clamshell, podobnie jak Galaxy Z Flip. Drugi natomiast – swoistą hybrydą iPhone’a oraz iPad’a – jak Galaxy Fold. Podobno nie są jeszcze znane podzespoły, jakie zagoszczą na pokładzie owej nadchodzącej nowości. Nie wiemy też, czy faktycznie zadebiutuje ona tej jesieni, czy może dopiero za rok (wiele zależy tutaj na pewno od przebiegu testów. Wiadomo natomiast, że Apple ogromną wagę zamierza przyłożyć do kwestii żywotności wyświetlacza i mechanizmów składania.

Być może koncern z Cupertino zaprezentuje nam dwa urządzenia z elastycznymi ekranami. Teraz jednak jest za wcześnie, by to prognozować. Musimy uzbroić się w cierpliwość i czekać – aż do sieci trafią jakieś bardziej konkretne wieści związane z wspomnianymi iPhone’ami. Na pewno będziemy dla Was śledzić te doniesienia.

Źródło: Apple Insider

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS