windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Motorola Urzadzenia

Nadchodzą nowości Motoroli! Czy warte naszej uwagi?

Motorola nadal chce się liczyć w segmencie smartfonów sprzedawanych za rozsądne pieniądze. Do tej pory radziła sobie w nim całkiem dobrze. Tylko czy w 2021 roku rację bytu mają urządzenia, którym producent zapewnia tylko jedną, dużą aktualizację systemu (do Androida 11, wg zapewnień Motoroli) i które po wyjęciu z pudełka pracują pod kontrolą prawie półtorarocznego Androida 10? Sprawdźmy o jakich smartfonach mowa.

Motorola Moto G Play

To pierwsza i najtańsza propozycja Motoroli na 2021 rok. Producent w przypadku tego smartfona postawił na ekran o przekątnej 6,5″ i rozdzielczości HD+. Za wydajność pracy odpowiadał będzie procesor Snapdragon 460 wspierany przez 3 GB pamięci RAM. Całość będzie zasilał akumulator o pojemności 5000 mAh. Nie będzie to wybitny foto smartfon. Fotki będziecie robić okazjonalnie za pośrednictwem głównego aparatu o rozdzielczości 13 MP, wspieranego przez czujnik głębi o rozdzielczości 2 MP.

Motorola Moto G Power

Motorola Moto G Power z założenia ma być gratką dla fanów smartfonów o mocnej baterii. Tylko czy 5000 mAh na kimkolwiek w 2021 roku zrobi wrażenie? Smartfon wyposażony został w ekran o przekątnej 6,6″ i rozdzielczości HD+. Ponadto możemy liczyć na obecność procesora Snapdragon 662, wspieranego przez 3 lub 4 GB RAM. W kwestii aparatu producent postawił na obiektyw główny o rozdzielczości 48 MP wspierany przez czujnik głębi o rozdzielczości 2 MP i najpewniej identycznie skonfigurowany obiektyw makro.

Motorola Moto G Stylus

Za pośrednictwem tego modelu Motorola chce udowodnić, że nie trzeba wydawać grubych pieniędzy na smartfona wyposażonego w rysik. W przypadku prezentowanej nowości atutem ma być nie tylko ów stylus, ale i układ Snapdragon 678 oraz 4 GB RAM, który powinien zapewniać dobrą wydajność pracy. Obraz wyświetlany będzie na ekranie o przekątnej 6,8″ i rozdzielczości 1080p. Całość zasilana będzie baterią o pojemności 4000 mAh. Niestety nie mamy informacji odnośnie zastosowanych aparatów, ale biorąc pod uwagę standardy Motoroli, raczej nie czeka nas w tej kwestii rozczarowanie.

Motorola One 5G Ace

Przed Wami najtańszy smartfon z modemem 5G od Motoroli. Producent najwyraźniej nie chce, by w 2021 roku nowy standard łączności trafił na pokład wszystkich urządzeń z „M-ką” na obudowie. Prezentowany sprzęt wyposażony został w procesor Snapdragon 750 oraz 4 lub 6 GB pamięci RAM. Obraz wyświetlany będzie na ekranie LCD o przekątnej 6,7″. Całość zasilana będzie baterią o pojemności 5000 mAh. Aparaty to standardowy już w tej półce cenowej zestaw – 48 MP obiektyw główny, 8 MP szerokokątny oraz teleobiektyw o rozdzielczości 2 MP.

Jak widać, Motorola chce ponownie pokazać, że jest poważnym graczem mogącym zawalczyć o zainteresowanie tych użytkowników smartfonów, których nie stać na to, by wydać na nowe urządzenie ponad 2000 złotych. Dajcie koniecznie znać w komentarzach jak podobają się Wam przedstawione nowości.

Źródło: Motorola

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS