windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Plotki/przecieki Redmi Urzadzenia Xiaomi

Ambitne plany Xiaomi. Koncern zasypie nas premierami?

Xiaomi dzielnie walczy z Samsungiem o fotel rynkowego lidera. Koncern z Chin musi na bieżąco wprowadzać na rynek nowe produkty mające zdobyć serca fanów Androida, jeśli chce nadążyć za twórcą linii smartfonów Galaxy. Najnowsze wieści wskazują na to, że już na początku tego roku doczekamy się aż 9 nowych słuchawek należących do rodzin Mi i Redmi. Czego możemy się spodziewać?

Nadchodzą ważne dla Xiaomi premiery!

Xiaomi uraczy nas w najbliższych tygodniach ciekawymi smartfonami z różnych przedziałów cenowych. Dla użytkowników o najmniej zasobnych portfelach przygotowane zostaną modele takie, jak Redmi 9T, o którym wiemy najwięcej. Jego wzornictwo ma być bardzo przyjemne dla oka, a dokładniej poznamy je już 8 stycznia. Smartfon wyposażony zostanie w ekran o przekątnej 6,53 cala i rozdzielczości Full HD+. Jego sercem będzie procesor Snapdragon 662, a całość zasilała będzie bateria o pojemności 6000 mAh. Zadowoleni będą fani mobilnej fotografii. Xiaomi postawi bowiem w tej kwestii na cztery aparaty. Główny ma rozdzielczość 48 Mpix, a towarzyszyć mu będą: 8 Mpix obiektyw ultraszerokokątny oraz 2 Mpix do zdjęć makro i 2 Mpix do wychwytywania głębi.

Jak już wspomniałem we wstępie, koncern z Chin szykuje dla nas kilka ważnych premier. Wśród nich spodziewamy się modeli takich, jak Mi 11 4G, Mi 11 Lite, Mi 11 Pro, wspomniany Redmi 9T oraz kilka innych urządzeń, odnośnie których przecieki lada moment pojawią się w sieci. Czekamy z niecierpliwością!

Źródło: NDTV

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS