windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Ciekawostki Huawei Plotki/przecieki Urzadzenia

Taki będzie Huawei P50 Pro! Pierwsze materiały w sieci!

Koncern Huawei mocno cierpi przez amerykańskie sankcje, z którymi boryka się od ponad półtora roku. Co prawda w ojczyźnie Chińczycy radzą sobie całkiem nieźle, ale na zewnętrznych rynkach – szczególnie europejskich mocno stracili m.in. na rzecz mocnego Xiaomi. Zbliżają się jednak premiery flagowców na rok 2021. Poznamy więc też model P50 wraz z wersją Pro, która właśnie po raz pierwszy konkretnie pozuje w sieci.

Huawei P40 Pro pozuje w sieci;

Jakiś czas temu miałem okazję sprawdzić jak na co dzień sprawuje się Huawei P40 Pro. Muszę przyznać, że gdyby nie brak dostępu do usług Google, byłby to bez wątpienia najciekawszy smartfon z jakim miałem w ubiegłym roku do czynienia. Dziś natomiast mogę zaprezentować Wam pierwszy render wskazujący nam jak ma wyglądać Huawei P50 Pro. Co prawda ukazuje nam on wyłącznie frontowy panel, ale możemy z niego co nieco wyczytać. To, co najbardziej rzuca się w oczy, to zmiana położenia aparatu do selfie i rozmów wideo. Tym razem koncern z Chin wyraźnie bierze przykład z Samsunga. Ponadto widzimy, że ekran smartfona zachodzi na jego krawędzie – podobnie, jak miało to miejsce w przypadku poprzednika. Wyświetlacz będzie charakteryzowała przekątna 6,6″. Obydwa flagowce Huawei mają pracować pod kontrolą procesora Kirin 9000 i zadebiutują najpewniej – tradycyjnie w marcu tego roku.

Po cichu liczę na to, że dzięki zmianie władz w USA, z czasem restrykcje wobec koncernu Huawei ulegną złagodzeniu i gigant z Chin na powrót będzie mógł korzystać z usług Google na pokładzie swoich produktów. Jeśli taki scenariusz uległby realizacji, to istnieją spore szanse na to, że do niedawna wicelider rynku urządzeń mobilnych na nowo nawiąże ciekawą rywalizację z Samsungiem i Xiaomi. Pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość i czekać na dalszy bieg wydarzeń.

Źródło: OnLeaks

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS