windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Plotki/przecieki Samsung Urzadzenia

A jednak! Ważna nowość zmierza do serii Galaxy S!

Wielkimi krokami zbliżamy się do premiery flagowych Samsungów z rodziny Galaxy S na rok 2021. Dowiedzieliśmy się o nich już prawie w zasadzie wszystkiego – poznaliśmy ich wygląd i przewidywane specyfikacje. Dziś jednak trafiły do nas zaskakujące wieści będące jednocześnie niejako potwierdzeniem plotek, które jakiś czas temu pojawiły się w sieci.

Seria Galaxy S30 ze wsparciem dla S-Pen!

Coraz głośniej mówi się o tym, że Samsung Galaxy S30 Ultra mógłby zastąpić w ofercie koncernu serię Galaxy Note. Wskazywać mogą na to m.in. opis patentu związany z urządzeniem o nazwie kodowej SMG-998B. Pojawia się w nim informacja dotycząca wsparcia dla rysika S Pen. W tym momencie warto zaznaczyć, że rok temu jako SMG-988B oznaczony był model Galaxy S20 Ultra!

Tajemniczo brzmią również ostatnio przytaczane w sieci słowa prezesa działu mobile w Samsung Electronics – TM Roha:

„Dziękuję wszystkim, którzy wspierali nas w 2020 roku. Nie mogę się doczekać, aby pokazać więcej w styczniu! (…) „Przyglądaliśmy się również ulubionym cechom Galaxy Note’a i cieszymy się, że możemy dodać niektóre z jego najbardziej lubianych funkcji do innych urządzeń z naszej oferty”

Jestem ciekaw czy faktycznie seria Galaxy S zaoferuje wsparcie dla stylusa S-Pen. Byłby to wyraźny znak wskazujący na to, że różnice pomiędzy Galaxy S i Galaxy Note z czasem będą się zacierać. Być może Samsung w pewien sposób będzie chciał połączyć dwa typy swoich flagowców, by w przyszłości zrobić w portfolio więcej miejsca dla urządzeń z elastycznymi ekranami? Czas pokaże!

Źródło: SamMobile

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS