windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Xiaomi

Aparat Xiaomi Mi 11 ze świetną funkcją!

Xiaomi Mi 11 to flagowiec chińskiego giganta na pierwszą połowę nadchodzącego 2021 roku. Poznaliśmy już jego – całkiem niezły – wygląd oraz pełną specyfikację. Urządzenie bowiem zostało zaprezentowane w Chinach. Dziś natomiast dowiedzieliśmy się, że ów flagowiec może być świetnym wyborem dla wszystkich osób uwielbiających filmowanie za pośrednictwem smartfona!

Xiaomi Mi 11 zaoferuje tryb nocny także dla wideo!

Dobry tryb nocny to podstawowa funkcja najdroższych i najbardziej ekskluzywnych smartfonów z Androidem na pokładzie. Muszę przyznać, że pod tym względem, najbardziej zachwycił mnie Huawei P40 Pro, którego miałem okazję sprawdzić jakiś czas temu. Nieźle w ujęciach nocnych wypada także Samsung Galaxy Note 20. Xiaomi Mi 11 został natomiast przez producenta wyposażony w świetną nowość, jaką jest tryb nocny dla filmów wspierany przez BlinkAI. Co to za rozwiązanie? BlinkAI wykorzystuje zaawansowane algorytmy, które pozwalają rozjaśnić i pozbawić szumów rejestrowane z jego pomocą materiały wideo. Rezultaty możecie zobaczyć poniżej.

Muszę przyznać, że możliwości Xiaomi Mi 11 w zakresie kręcenia materiałów wideo w kiepskich warunkach oświetleniowych prezentują się imponująco. Mam nadzieję, że niedługo będę miał okazję sprawdzić jak ów tryb filmowania sprawuje się w praktyce. Nie mogę się doczekać, gdyż jestem ogromnym entuzjastą ujęć nocnych. A Wy?

Źródło: BlinkAI Technologies

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS