windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności OnePlus Urzadzenia

OnePlus 9 pozuje w sieci! Będzie hit?

OnePlus w kończącym się roku zaskoczył nas kilkoma premierami smartfonów dla użytkowników o mniej zasobnych portfelach (pozytywnie) i zapowiedzią relatywnie krótkiego okresu wsparcia dla nich (tutaj bardzo negatywnie). Wielkimi krokami jednak zbliżamy się do pierwszych, przyszłorocznych premier koncernu i do sieci trafiają kolejne wieści związane z nadchodzącą nowością – smartfonem OnePlus 9.

OnePlus 9 zbliża się wielkimi krokami!

Od jakiegoś czasu znana jest nam przewidywana specyfikacja nadchodzącej nowości od OnePlusa. Producent postawi na układ Qualcomm Snapdragon 888, wspierany przez 8 GB RAM-u i 128 GB miejsca na dane. Możemy także liczyć na dostępność wariantu 12/256 GB. Obraz wyświetlany będzie na ekranie AMOLED. Zaoferuje on przekątną 6,55”, rozdzielczość 2400 x 1080 px i częstotliwość odświeżania 120 Hz. OnePlus stawia na nieszablonowe rozwiązanie w kwestii zastosowanych aparatów. Tym razem będą to nie cztery, a dwa „oczka”. Pierwsze ma mieć rozdzielczość 48 Mpix, drugie zaś 16 Mpix. Z niecierpliwością czekam na szczegółowe informacje dotyczące ich parametrów. Tymczasem do sieci trafiają kolejne – mniej lub bardziej kontrolowane przecieki związane z OnePlusem 9 i muszę przyznać, że mimo upodobniania się do konkurencyjnych produktów, smartfon może się podobać!

Oficjalna prezentacja nowości powinna mieć miejsce tradycyjnie w marcu. Może się jednak okazać, że ze względu na pośpiech w tej kwestii ze strony Xiaomi i Samsunga, koncern z Chin także pokusi się o przedstawienie nam swojego nowego flagowca nieco wcześniej. Pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość i czekać na oficjalne wieści w tej kwestii.

Źródło: Gizchina

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS