windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Urzadzenia Xiaomi

Xiaomi Mi 11 na horyzoncie. Co o nim wiemy?

Xiaomi zyskuje na naszym, polskim rynku coraz szersze grono zwolenników. Jest też głównym konkurentem Samsunga w walce o tytuł najważniejszego i największego producenta smartfonów. W jego zdobyciu ma pomóc flagowy model Mi 11, który zostanie zaprezentowany światu już wkrótce. Co warto wiedzieć o tym urządzeniu?

Xiaomi Mi 11 ma zadatki na hit!

Premiera omawianego smartfona planowana jest na 28 grudnia bieżącego roku. Co o nim wiemy? Ma być w miarę przystępną cenowo odpowiedzią na topowe Samsungi. Co prawda nie znamy jeszcze pełnej specyfikacji tego flagowca, jednak w sieci już pojawiły się zapowiedzi wskazujące na to, że będzie on jedynie „delikatnie droższy” od poprzednika. Xiaomi ma postawić na procesor Snapdragon 888. Spodziewać możemy się także ekranu QHD+ z częstotliwością odświeżania 120 Hz. Dla fanów mobilnej fotografii natomiast satysfakcjonujący powinien być zestaw aparatów, wśród których brylować będą główny obiektyw o rozdzielczości 50 MP oraz teleobiektyw o rozdzielczości 12 MP. Liczę na to, że gigant z Chin w wielu kwestiach bardzo pozytywnie nas zaskoczy w momencie premiery tej ważnej, nadchodzącej nowości.

Mówi się o tym, że Xiaomi Mi 11 zadebiutuje w dwóch wersjach – „podstawowej” oraz Pro, a także z kamerką umieszczoną pod ekranem. Jestem ciekaw czy te przypuszczenia okażą się być trafne. Tego dowiemy się tak naprawdę już za kilka dni.

Źródło: Xiaomi

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS