windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualizacje Aktualności Android Xiaomi

Xiaomi zaskakuje! Ważna aktualizacja jeszcze w tym roku?

Xiaomi znane jest z tego, że chętnie i dość długo aktualizuje swoje produkty – jeśli nie nowymi wersjami Androida, to kolejną odsłoną nakładki systemowej. Obecnie wdrażana – MIUI 12 może nie być ostatnim słowem koncernu na ten rok. Według najnowszych doniesień bowiem, w drodze jest już MIUI 12.5, które na niektóre smartfony trafi jeszcze w tym roku!

MIUI 12.5 – co nowego w nakładce?

Według zapowiedzi Jin Fana – szefa działu oprogramowania w Xiaomi, nowa wersja nakładki zostanie udostępniona wszystkim urządzeniom, które otrzymały MIUI 12. Co nowego przyniesie przejściowa wersja interfejsu użytkownika z Chin? Tym razem producent skupi się na poprawkach wizualnych. Doczekają się ich ekran główny, a także menu wywoływane przez przycisk zasilania. Pojawią się także nowe, estetyczne animacje oraz przeprojektowana zostanie aplikacja aparatu. Jedną z najbardziej przydatnych nowości będzie natomiast możliwość bezpośredniego konwertowania fotografii do PDF z poziomu aplikacji Galeria.

Nie wiadomo jeszcze na które smartfony Xiaomi nowa wersja nakładki trafi w pierwszej kolejności. Obstawiam jednak, że chodzi o flagowce, które będą otrzymywać w najbliższym czasie dostęp do Androida 11. Gdy tylko pojawią się bardziej szczegółowe informacje o MIUI 12.5 – będziemy Was informować!

Źródło: Xiaomi

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS