windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Urzadzenia ZTE

Tak wygląda rewolucja? Nowatorski smartfon w końcu w Europie!

Producenci smartfonów toczą nieustanną walkę o uwagę klientów ze względu na chęć poprawy wyników sprzedaży. Przez to także konieczne jest wprowadzanie na pokład kolejnych urządzeń rewolucyjnych rozwiązań, mających zachęcić nas do zakupu danego urządzenia. Na europejski rynek trafia właśnie ZTE Axon 20 5G – smartfon z frontową kamerką umieszczoną pod ekranem. Czy jest to sprzęt, który powinien wzbudzić nasze zainteresowanie?

Nowość od ZTE prezentuje się ciekawie!

ZTE Axon 20 5G to pod wieloma względami nie jest smartfon, którego specyfikacja mogłaby powalić nas na kolana. Producent na jego pokładzie serwuje nam bowiem procesor Qualcomm Snapdragon 765G ze zintegrowanym modemem 5G wspierany przez 8 GB RAM i 128 GB pamięci wbudowanej. Całość zasila bateria o pojemności 4220 mAh. W kwestii możliwości fotograficznych, możemy liczyć na aparat o rozdzielczości 64 MP z funkcją nagrywania wideo w 4K w 60 klatkach na sekundę oraz z HDR w czasie rzeczywistym wspierany przez obiektyw ultraszerokokątny o rozdzielczości 8 MP i dwa pomniejsze obiektywy funkcyjne. Na pokładzie prezentowanego smartfona nie zabrakło modułu NFC. Najważniejszym elementem ZTE Axon 20 5G jest jednak bezramkowy ekran, który ma przekątną 6,92-cala i rozdzielczość Full HD+ 2460×1080 pikseli oraz proporcje 20,5:9. Warto odnotować, że charakteryzuje go odświeżanie obrazu z częstotliwością 90 Hz i jest to panel OLED.

Co ciekawe, cena smartfona od ZTE nie odstrasza. Producent wycenił bowiem owo urządzenie na 449 euro, co w przeliczeniu na naszą rodzimą walutę daje nam około 2000 złotych. Tylko czy na pewno warto zaryzykować wydanie takich pieniędzy na smartfona o wątpliwej w Europie renomie? Na to pytanie musicie odpowiedzieć sobie sami!

Źródło: ZTE

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS