windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Plotki/przecieki Samsung Uncategorized

Taki będzie nowy hit Samsunga? Galaxy A72 w pełnej okazałości!

Dowiedzieliśmy się już, jak będą wyglądały topowe smartfony Samsunga na rok 2020. Mam oczywiście na myśli serię Galaxy S30. Czas więc na przecieki związane z urządzeniami nieco tańszymi – serią Galaxy A. Do sieci trafiły właśnie rendery przedstawiające Samsunga Galaxy A72. Fani koncernu z Korei nie będą zawiedzeni. Stawia on bowiem konsekwentnie na sprawdzoną stylistykę.

Nowość od Samsunga to materiał na hit?

Póki co niewiele wiemy o specyfikacji nadchodzącej nowości. Mówi się o tym, że ekran urządzenia ma charakteryzować przekątna 6,7″. Ponadto, możemy liczyć na obecność procesora Exynos 1080, który według pierwszych przecieków ma być naprawdę wydajną jednostką. Na pokładzie smartfona nie zabraknie portu USB typu C, audio jacka, a także czytnika linii papilarnych umieszczonego w wyświetlaczu. Główny aparat ma natomiast charakteryzować rozdzielczość 64 MP. Samsung Galaxy A72 nie będzie tani. Według OnLeaks ma kosztować 599 dolarów, co po przeliczeniu na złotówki daje nam około 2170 złotych bez podatków.

Mam nadzieję, że przewidywania związane z wyglądem Samsunga Galaxy A72 się sprawdzą. Koncern z Korei oferuje nam obecnie jedne z najładniejszych smartfonów na rynku. Jeśli w nowym roku Exynosy montowane na ich pokładzie nie będą zbytnio odstawały od Snapdragonów, fani marki będą zadowoleni!

Źródło: Voice.com

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS