windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Urzadzenia Vivo

Fotograficzne smartfony od Vivo w drodze? Będzie ważna współpraca!

Vivo to stosunkowo „świeży” gracz na polskim rynku smartfonów. Dlatego też koncern musi mocno się wykazywać, by zdobyć uznanie fanów urządzeń mobilnych nad Wisłą. Wartym odnotowania jest fakt, że do sieci trafiły właśnie wieści wskazujące na to, że Vivo może nam wkrótce zaoferować niezłe, fotograficzne smartfony – na skutek współpracy ze znanym dostawcą rozwiązań optycznych.

ZEISS nawiązuje współpracę z Vivo!

Współpraca między gigantami przełoży się na wprowadzenie do portfolio Vivo urządzeń o ciekawych możliwościach fotograficznych. Koncern z Chin komentuje nawiązanie współpracy w następujący sposób:

Dzięki naszemu partnerstwu znacznie więcej konsumentów będzie korzystać z technologii obrazowania ZEISS. Opierając się na synergii wiedzy optycznej i nowych technologii cyfrowych, vivo i ZEISS zamierzają uczynić ze strategicznej współpracy punkt wyjścia do stworzenia nowych możliwości fotografii mobilnej, aby dać użytkownikom pole do jeszcze większej kreatywności oraz wspierać długofalowy rozwój całej branży.

Swoje stanowisko w sprawie kooperacji wyrazili także przedstawiciele koncernu ZEISS:

Współpraca vivo i ZEISS skupia się na obszarze mobilnego obrazowania. Bogate, kilkudziesięcioletnie doświadczenia ZEISS w zakresie technologii optycznych pozwolą vivo osiągnąć jeszcze lepszą jakość fotografii we flagowych smartfonach

W optykę tego dostawcy wyposażone były kiedyś smartfony Microsoftu z systemem Windows Mobile. Obecnie natomiast możemy ją znaleźć m.in. na pokładzie urządzeń od Sony oraz Nokii. Jestem ciekaw jak rozwinie się wspomniana kooperacja. Już obecny na rynku Vivo X50 Pro+ już pod względem możliwości fotograficznych wyprzedza m.in. topowe smartfony Samsunga na rok 2020.

Mam nadzieję, że nadchodzące nowości od Vivo zrobią na nas bardzo pozytywne wrażenie. Producenci z Chin, tacy jak Vivo, Oppo czy OnePlus bardzo chętnie walczą o użytkowników smartfonów Huawei, które coraz bardziej traci udziały w rynku. A rywalizacja między tymi koncernami jest z korzyścią dla nas, użytkowników.

Źródło: Vivo & ZEISS

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS