windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Plotki/przecieki Samsung Urzadzenia

Jakie ładne te nowe flagowce! Taka będzie rodzina Galaxy S30?

Premiera flagowych Samsungów na rok 2021 zbliża się do nas wielkimi krokami. Już jakiś czas temu do sieci wyciekł ich prawdopodobny wygląd. Dziś natomiast Evan Blass wrzucił do sieci kolejne rendery mające rzekomo przedstawiać ostateczny wygląd modeli z rodziny S30. Muszę przyznać, że robią na mnie dużo lepsze wrażenie, niż ich poprzednicy!

Źródło: Evan Blass

Samsung Galaxy S30

Podstawowy smartfon z nowej, flagowej rodziny będzie dostępny w kilku wersjach kolorystycznych. Możemy dostrzec pokaźnych rozmiarów, lecz estetycznie zaprojektowaną wyspę aparatów. Sprawia ona wrażenie wtopionej w plecki urządzenia. Frontowy panel zupełnie nas nie zaskakuje – mamy tu ekran typu Infinity-O i wtopiony weń czytnik linii papilarnych. Najpewniej ponownie w przypadku serii Galaxy S nie uświadczymy gniazda słuchawkowego.

Źródło: Evan Blass

Samsung Galaxy S30+

Samsung Galaxy S30+ (czyli standardowy S30 ze zwiększoną przekątną ekranu) również będzie dostępny w kilku wersjach kolorystycznych. Na jego tylnym panelu także umieszczono identyczną wyspę aparatów z trzema obiektywami. Poza tym nie wiadomo nic o tym, by urządzenie miało oferować jakieś inne, dodatkowe funkcje w porównaniu do „mniejszego brata”. Przewidywane są trzy wersje kolorystyczne smartfona.

Źródło: Evan Blass

Samsung Galaxy S30 Ultra

Model Galaxy S30 Ultra to już najwyższa klasa. Najpewniej będzie sprzedawany w wyłącznie dwóch wariantach kolorystycznych. Jako że jest to smartfon dedykowany specyficznej grupie klientów – owe wersje będą bardziej stonowane, niż w przypadku tańszych modeli. Poza tym możemy się spodziewać w jego przypadku dużo większej wyspy aparatów – ze względu na konieczność umieszczenia na niej dodatkowego obiektywu oraz czujników.

Na koniec mamy dla Was dwie, nieco mniej optymistycznie brzmiące informacje. Po pierwsze – Samsung najpewniej pójdzie w ślady wykpiwanego niedawno przez Koreańczyków Apple i również nie zaoferuje nam w zestawie – z tak drogimi urządzeniami – ładowarki. Możliwe także, że zostaniemy również skazani na korzystanie z własnych, bezprzewodowych słuchawek. Czy uważacie takie praktyki za uczciwe? Zapraszamy Was do dyskusji w komentarzach!

Źródło: Evan Blass

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS