windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualizacje Aktualności Android Plotki/przecieki Samsung

Ważna nowość dla fanów Samsunga! Dotyczy wielu smartfonów Galaxy!

Samsung dba o to, by nasze smartfony Galaxy regularnie wzbogacane były o najnowsze rozwiązania związane z kwestiami multimedialnymi, ale i o takie, które ułatwią nam codzienną pracę z naszymi urządzeniami. Od dłuższego czasu trwały wspólne prace koncernu z Korei i Google mające na celu wprowadzenie RCS do aplikacji Wiadomości Samsung. I najwyraźniej właśnie dobiegają końca. Co to dla nas oznacza?

RCS w końcu dla smartfonów Samsung?

Do tej pory chcąc skorzystać z funkcji RCS (Rich Communication Services) zmuszeni byliśmy pobrać aplikację Wiadomości od Google. Muszę przyznać, że strasznie mnie to irytowało, bo naprawdę pasowało mi korzystanie na co dzień z analogicznej aplikacji autorstwa Samsunga. Na forum XDA Developers pojawiły się jednak właśnie wieści wskazujące na to, że koncern z Korei, we współpracy z Google, wdroży RCS w przypadku swojej aplikacji dedykowanej obsłudze SMSów i MMSów. Co ciekawe, owa nowość ma trafić na pokład naszych urządzeń Galaxy jeszcze na przełomie grudnia i stycznia. To świetna wiadomość!

Mam nadzieję, że zapowiedzi ze strony XDA Developers nie będą słowami rzuconymi na wiatr. Każde udoskonalenie funkcjonalności naszych smartfonów jest mile widziane – szczególnie gdy dotyczy ono tak popularnej funkcji, jaką jest wysyłanie wiadomości tekstowych. Czekamy z niecierpliwością na dalszy bieg wydarzeń!

Źródło: XDA Developers

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS