windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Plotki/przecieki Samsung Urzadzenia

Samsung Galaxy A72 zawiedzie? Może nie spełnić oczekiwań!

Samsung powoli przedstawia nam swoje portfolio smartfonów na nadchodzący rok. Doczekamy się ewolucji w dobrze obranym przez koncern z Korei kierunku. Tylko czy w przypadku wszystkich urządzeń zmiany będą pozytywne? Najnowsze przecieki wskazują na to, że model Galaxy A72 może zawieść niektórych fanów urządzeń Galaxy.

Samsung zawiedzie modelem Galaxy A72?

Samsungi z rodziny Galaxy A7(X) nie są najtańszymi i wydając na takie urządzenie niemal 2000 zł mamy prawo sporo od niego wymagać. Od dłuższego czasu mówiono o tym, że model Galaxy A72 zaoferuje nam pięć obiektywów aparatu i całkiem spore możliwości fotograficzne. Jak się jednak okazuje, najpewniej tak się nie stanie. Do sieci bowiem wyciekły właśnie wizualizacje case’ów dla tego urządzenia na których widzimy smartfona wyposażonego w pokaźną wyspę, na której umiejscowiono cztery obiektywy. Zawód? W pewnym sensie tak. Fani serii Galaxy A liczyli bowiem na urządzenie o sporych możliwościach fotograficznych. Istnieje jednak szansa na to, że takowe zostaną zarezerwowane dla topowego smartfona z nowo powstałej, fotograficznej linii Galaxy F (Galaxy F72?). Mam nadzieję, że doczekamy się takiego urządzenia już na początku przyszłego roku.

A na który z do tej pory zapowiedzianych smartfonów Samsunga Wy czekacie najbardziej? Zapraszamy Was do dyskusji w komentarzach. Ja osobiście jestem ciekaw modelu Galaxy S20 Ultra. Być może otrzyma on S-Pen i będzie następcą Galaxy Note. Czas pokaże czy te przewidywania się sprawdzą!

Źródło: Sammobile

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS