windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Plotki/przecieki Samsung Urzadzenia

„Składana” ofensywa u Samsunga? Szykujcie się na nowości!

Samsung udowodnił nam już, że potrafi projektować naprawdę ciekawe, składane smartfony. Oczywiście zmyślne idee nie zawsze przekładają się na porażająco dobrą jakość wykonania, ale nie da się ukryć, że koncern z Korei wyznacza trendy w tym segmencie. Na 2021 rok mogą zostać przygotowane aż cztery nowości Samsunga z elastycznymi ekranami. Co o nich wiemy?

Cztery składane smartfony Samsunga w przyszłym roku?

Fani Samsunga dość przychylnie ocenili tegoroczne składane smartfony od koncernu z Korei. Mowa oczywiście o modelach Galaxy Z Flip oraz Galaxy Z Fold 2. Najnowsze doniesienia wskazują, że przyszły rok przyniesie nam cztery premiery we wspomnianym segmencie. Możemy się więc spodziewać (choć są to tylko domysły), że chodzi o modele Galaxy Z Flip 2 oraz Galaxy Z Fold 3. Podejrzewam, że każdy z nich zadebiutuje w wariancie 4G i 5G. Podejrzewam, że pierwszy z wymienionych smartfonów może zostać zaprezentowany razem z flagowcami z rodziny Galaxy S30.

Jestem ciekaw jakie nowości zaprezentuje nam Samsung. Moim zdaniem powinny prezentować nam one nie tyle rewolucyjne, nowe rozwiązania, co przemyślane rozwinięcie koncepcji już nam znanych – bardziej niezawodne zawiasy, odporniejsze na zarysowania i uszkodzenia ekrany. Jak będzie sprawa wyglądała w rzeczywistości? Przekonamy się za kilka miesięcy!

Źródło: Android Autorithy

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS