windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualizacje Aktualności Android Samsung Urzadzenia

Ważna aktualizacja dla serii Galaxy Note 20 już jest!

Całkiem niedawno Samsung rozpoczął dystrybucję Androida 11 wraz z One UI 3 dla swoich smartfonów. Na pierwszy ogień poszły urządzenia z rodziny Galaxy S20. Oprogramowanie zostało bardzo ciepło przyjęte przez użytkowników, więc koncern z Korei wystartował właśnie z wdrożeniem oprogramowania dla kolejnych modeli. Tym razem pora na serię Galaxy Note 20. Czego mogą się spodziewać właściciele tych flagowców?

Galaxy Note 20 dostaje Androida 11!

W sieci pojawiły się wieści wskazujące na to, że Samsung wystartował z wdrożeniem oficjalnej aktualizacji do Androida 11 z One UI 3 w przypadku smartfonów z rodziny Galaxy Note 20. Sprawdźmy więc, jakie nowości zagoszczą na naszych urządzeniach. Przede wszystkim warto wspomnieć, że Samsung zamierza zaoferować nam mocno rozbudowany panel powiadomień i skrótów, który dodatkowo zostanie kompleksowo uporządkowany. Koniec z natłokiem i chaosem w ważnych informacjach! Ponadto poszerzone zostaną możliwości personalizacji w ramach dynamicznych ekranów blokady (które zadebiutowały już wraz z One UI 2). Samsung chwali się również funkcją Multi-Active Window, dzięki której na sporych ekranach (zapewne serii Galaxy Note, Galaxy Tab oraz Galaxy Fold) możliwe będzie jednoczesne korzystanie nie z dwóch, ale aż z trzech aplikacji. To tylko nieliczne nowości, jakie będą dostępne w ramach nowej wersji nakładki od koncernu z Korei. W pierwszej kolejności aktualizacja rozsyłana jest w Stanach Zjednoczonych, wśród klientów sieci AT&T (mowa więc o „Notkach” pracujących w oparciu o Snapdragona.

Mam nadzieję, że lada moment proces aktualizacji ruszy także na Starym Kontynencie, dla urządzeń wyposażonych w Exynosy. Na pewno będziemy się przyglądać sytuacji i na bieżąco Was o niej informować. Mam nadzieję, że mój Galaxy M21 także doczeka się aktualizacji już w pierwszym kwartale przyszłego roku.

Źródło: GSM Arena

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS