windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Samsung Urzadzenia

Samsung stawia na wydajność? Nowa funkcja w drodze!

Samsung to najpotężniejszy producent smartfonów z Androidem na rynku. Koncern jest więc też niekwestionowanym liderem, jeśli chodzi o mobilny gaming, a jego urządzenia Galaxy często służą nam jako kieszonkowe konsole. Dlatego też Koreańczycy chcą poprawić wydajność rozgrywki dzięki nowemu rozwiązaniu.

Samsung GameDriver już dostępny w Google Play!

Samsung, zaprezentował właśnie nową aplikację GameDriver. Została ona stworzona z myślą o aktualizacji mobilnych sterowników oraz wprowadzaniu poprawek i optymalizacji dla GPU. Gracze powinni więc być zadowoleni, gdyż dzięki tej nowości, bez konieczności aktualizowania samego systemu, będą mogli liczyć na poprawioną wydajność i zwiększoną płynność w grach. Apka trafiła już do Sklepu Play i w tej chwili oferuje wsparcie dla takich produkcji, jak:

  • Black Desert,
  • Fortnite,
  • Call of Duty: Mobile.

Oczywiście w tej chwili nowość testować będą właściciele wybranych smartfonów Samsunga. Padło na sprzęt z serii Galaxy S20 oraz Galaxy Note 20. Koncern z Korei chce jednak w niedalekiej przyszłości rozszerzyć wsparcie na nieco tańsze smartfony – najpewniej z rodziny Galaxy A.

Dajcie koniecznie znać w komentarzach, czy sprawdziliście już Samsung GameDriver i czy faktycznie korzystanie z tego rozwiązania przyczynia się do uzyskiwania zwiększonej wydajności w trakcie rozgrywki. Czekamy z niecierpliwością na Wasze wrażenia!

Źródło: Samsung

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS