windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Plotki/przecieki Samsung Urzadzenia

Taki będzie Samsung Galaxy A52! Może się podobać?

Wystartowała już coroczna telenowela, w ramach której docierają do nas wieści związane ze smartfonami Samsunga na kolejny rok – tym razem 2021. Pierwsze przecieki już za nami. Dziś natomiast dowiedzieliśmy się jak ma wyglądać następca najpopularniejszych smartfonów z Androidem na świecie. Taki będzie Samsung Galaxy A52!

Galaxy A52 to kwintesencja designu koncernu z Korei!

Producent stawia na sprawdzone wzornictwo. Na froncie urządzenia nie będzie zaskoczenia. Podobnie, jak w przypadku poprzednika mamy tu ekran Infinity-O oraz czytnik linii papilarnych osadzony pod wyświetlaczem. Na prawej krawędzi urządzenia wygospodarowano miejsce dla przycisku blokady oraz klawiszy głośności. Plecki smartfona są również bardzo zbliżone do wzorca, który reprezentował model A51 – z jednym wyjątkiem. Wyspa aparatów mocno nawiązuje do tej, którą Samsung zaoferował nam w przypadku urządzeń z rodziny Galaxy Note 20 oraz modelu Galaxy S20 FE. Czyżby koncern z Korei chciał postawić na sprawdzone wzornictwo? Byłaby to rozsądna decyzja w odniesieniu do smartfona mającego dzierżyć status bestsellera!

Pozostaje mieć nadzieję, że Samsung rozsądnie wyceni swoją nadchodzącą nowość i że jej cena w momencie premiery nie przekroczy 1599 zł. W takiej sytuacji i przy satysfakcjonującej specyfikacji urządzenie to może świetnie się sprzedać zarówno w wolnej sprzedaży, jak i w ofertach operatorskich. Czekamy z niecierpliwością!

Źródło: OnLeaks

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS