windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualizacje Aktualności Android OnePlus Urzadzenia

OnePlus i wsparcie dla smartfonów – te modele dostaną jeszcze kilka aktualizacji!

OnePlus ostatnio podpadł bardzo fanom po udostępnieniu informacji wskazującej na to, że dopiero co wydane modele Nord N10 oraz Nord N100 otrzymają jedynie jedną aktualizację – do Androida 11. Wszyscy od tego momentu zadawaliśmy sobie pytanie – co z pozostałymi, tegorocznymi produktami koncernu? Do kiedy one mogą liczyć na świeżą wersję systemu? Wygląda na to, że OnePlus w owej kwestii właśnie rozwiał wszelkie wątpliwości.

OnePlus 8, 8 Pro i Nord – jak długo smartfony będą wspierane?

Koncern z Chin udostępnił właśnie informacje związane z tym, jak długo będą wspierane kolejne smartfony zaprezentowane w tym roku. Tym razem jednak obejdzie się bez rozczarowań. Te wywołane zostały zapowiedziami stosunkowo krótkiego wsparcia dla tańszych OnePlusów. Producent był bowiem wcześniej znany z tego, że stosunkowo długo zapewniał swoim produktom bieżące aktualizacje systemu Android. Nie rozczaruje nas okres wsparcia dla modelu Nord. Ten bowiem może liczyć na jeszcze dwie duże aktualizacje Androida. Wsparcie zostanie natomiast całkowicie zakończone w lipcu 2023 roku. Natomiast modele 8 i 8 Pro również będą wspierane do kwietnia 2024 i otrzymają także jeszcze Androida 13.

Mam nadzieję, że w przyszłym roku OnePlus trochę się zreflektuje i postawi na odmienną politykę wobec swoich przyszłych produktów z niższej półki cenowej. Jedna, duża aktualizacja Androida to w dzisiejszych czasach zdecydowanie za mało, by przekonać wymagających fanów do zakupu. Dobrze, że w przypadku droższych smartfonów sprawa wygląda dużo lepiej.

Źródło: Gizmochina

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS