windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Plotki/przecieki Samsung Urzadzenia

Na takiego Samsunga czekamy? To może być hit!

Samsung całkiem niedawno przedstawił nam nową linię swoich smartfonów. Modele z rodziny Galaxy F mają być urządzeniami dedykowanymi fanom mobilnej fotografii. Model Galaxy F41 łączył przyzwoitą specyfikację z dobrym aparatem. Dopiero jednak Galaxy F62 może być opłacalnym sprzętem o sporych możliwościach. Już tłumaczę, dlaczego!

Samsung Galaxy F62 z flagowym procesorem!

Obecnie dostępne na rynku, średniopółkowe smartfony oferują nam całkiem przyzwoite możliwości w zakresie mobilnej fotografii. Co prawda daleko im pod tym względem do topowych urządzeń, ale i tak możemy za ich pośrednictwem zrobić całkiem niezłe zdjęcia podczas weekendowego wypadu, czy też imprezy rodzinnej. Prawdziwym game-changerem może być natomiast nadchodzący Samsung Galaxy F62, który oprócz niezłego aparatu (obstawiam, że będzie to popularna matryca 64 MP) zaoferuje nam również dostęp do świetnego procesora Exynos 9825 (znanego chociażby z Galaxy Note 10) wspieranego przez 6 GB RAM. Całość zasilana będzie baterią o pojemności 7000 mAh. Taki zestaw być może zapewni nam wyśmienitą jakość wykonywanych za jego pomocą zdjęć. Jeśli koncern z Korei rozsądnie wyceni tego smartfona, może być on prawdziwym hitem sprzedaży!

Na razie jednak musimy uzbroić się w cierpliwość i czekać na kolejne wieści związane z tym urządzeniem. Jego premiera przewidywana jest na początek nadchodzącego roku, więc lada moment powinniśmy doczekać się konkretniejszych przecieków z nim związanych.

Źródło: 91mobiles.com

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS