windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualizacje Aktualności Android Samsung

Android 11 z One UI 3 dla Galaxy S20 już jest!

Zaledwie wczoraj, na egipskim fanpage Samsunga pojawił się harmonogram aktualizacji urządzeń Galaxy do One UI 3. Dzięki niemu poznaliśmy orientacyjne ramy czasowe, w których poszczególne, wymienione w nim smartfony otrzymają kolejną, ważną aktualizację oprogramowania. Dziś natomiast dotarły do nas zaskakujące informacje wskazujące na to, że koncern z Korei rozpoczął dystrybucję nowego Androida dla pierwszych urządzeń!

Android 11 z One UI 3.0 dla smartfonów z serii Samsung Galaxy S20!

Nasi czytelnicy poinformowali nas, że Samsung wystartował z wdrożeniem oficjalnej aktualizacji do Androida 11 z One UI 3 w przypadku smartfonów z rodziny Galaxy S20. Sprawdźmy więc, jakie nowości zagoszczą na naszych urządzeniach. Przede wszystkim warto wspomnieć, że Samsung zamierza zaoferować nam mocno rozbudowany panel powiadomień i skrótów, który dodatkowo zostanie kompleksowo uporządkowany. Koniec z natłokiem i chaosem w ważnych informacjach! Ponadto poszerzone zostaną możliwości personalizacji w ramach dynamicznych ekranów blokady (które zadebiutowały już wraz z One UI 2). Samsung chwali się również funkcją Multi-Active Window, dzięki której na sporych ekranach (zapewne serii Galaxy Note, Galaxy Tab oraz Galaxy Fold) możliwe będzie jednoczesne korzystanie nie z dwóch, ale aż z trzech aplikacji. To tylko nieliczne nowości, jakie będą dostępne w ramach nowej wersji nakładki od koncernu z Korei.

Warto pamiętać, że aktualizacja jak zwykle udostępniana jest falami. Może więc minąć kilka lub kilkanaście dni, zanim pojawi się na pokładzie Waszych tegorocznych flagowców. Mam nadzieję, że Samsung skrupulatnie przeprowadził beta testy i uniknie kompromitacji związanej z ujawnieniem przez użytkowników jakichś rażących błędów w pracy oprogramowania. Dajcie koniecznie znać czy aktualizacja jest już u Was!

Dzięki Tomek! Dzięki Wojtek!

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS