windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualizacje Aktualności Android Sony Urzadzenia

Xperia i Android 11? Jest rozpiska!

Smartfony Xperia nie są tak popularne wśród fanów Androida, jak jeszcze kilka lat temu. Sony straciło udziały w rynku urządzeń mobilnych na rzecz konkurencji z Chin. W tym roku jednak coś drgnęło i nowe Xperie zaczęły nas interesować za sprawą świetnego wzornictwa i przemyślanej konstrukcji. Poznaliśmy właśnie rozpiskę związaną z udostępnieniem Androida 11 dla smartfonów Sony. Jeśli jesteście ciekawi, czy Wasze urządzenie otrzyma najnowszą wersję systemu Google to koniecznie czytajcie dalej!

Czy Twoja Xperia dostanie Androida 11?

W sieci pojawiła się właśnie lista smartfonów Xperia mogących liczyć na aktualizację do Androida 11. Na razie wiadomo, że nowa wersja systemu zacznie trafiać na pokład pierwszych urządzeń już w grudniu. Nie podano jednak szczegółowych dat dotyczących poszczególnych modeli. Lista prezentuje się następująco:

  • Sony Xperia 1 II,
  • Sony Xperia 5 II,
  • Sony Xperia 10 II,
  • Sony Xperia 1,
  • Sony Xperia 5.

Na liście póki co zabrakło takich modeli, jak Xperia 10 i Xperia 10 Plus. Mam jednak nadzieję, że koncern Sony udostępni Androida 11 także dla nich. W przeciwnym razie wspomniane słuchawki zostaną pozbawione dostępu do nowej wersji oprogramowania dramatycznie szybko i taka decyzja może wzbudzić niesmak u ich właścicieli.

A czy Wasze Xperie załapią się na aktualizację?

Źródło: Sony

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS