windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Ciekawostki E-commerce

Rewolucja w InPost! Wysyłanie paczek nie było jeszcze tak proste!

InPost wyrasta nam na lidera polskiego rynku usług kurierskich. Z usług tego przewoźnika korzystamy coraz chętniej m.in. ze względu na szeroką sieć wygodnych w obsłudze Paczkomatów. Fani tego rozwiązania będą zachwyceni nowością, która własnie została wprowadzona do aplikacji InPost. Od teraz wysyłanie paczek będzie jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze!

Już nie musisz drukować etykiety, żeby nadać paczkę!

W InPost wdrażane jest właśnie iście rewolucyjne rozwiązanie. Startują bowiem szybkie nadania paczek za pomocą aplikacji mobilnej. Od teraz nie będziecie musieli ganiać za drukarką, aby wydrukować etykietę niezbędną do nadania przesyłki w paczkomacie. Całość procesu bowiem dostępna będzie w apce mobilnej InPost, która właśnie doczekała się odpowiedniej aktualizacji.

To jest pierwsze w Polsce tak innowacyjne rozwiązanie, czyli wygodna usługa mobilnego nadawania paczek – w trybie 24/7, dla każdego z ponad 5,2 mln aktywnych użytkowników aplikacji InPost. Jest to odpowiedź na potrzeby konsumentów – oferujemy usługę, która jest w pełni bezetykietowa, a przez to wygodna i szybka. Teraz każdy – gdziekolwiek jest, cokolwiek robi – ma opcję, która pozwoli na nadanie przesyłki w każdym momencie, w każdym miejscu – dzięki nadaniom w aplikacji InPost Mobile. Tym samym spełniamy złożoną obietnicę i robimy kolejny znaczący krok w uczynieniu z naszej aplikacji centrum zarządzania przesyłkami. Oferujemy Polakom skok technologiczny – koniec z wysyłaniem przesyłek w placówkach czy sklepach!

Po wprowadzeniu w aplikacji danych niezbędnych w procesie nadawania paczki wystarczy zeskanować kod QR przesyłki w czytniku Paczkomatu lub wprowadzić kod nadania z aplikacji. Możemy nadać przesyłkę do innego Paczkomatu lub pod wskazany adres domowy. Warto wspomnieć o tym, że na tą chwilę kwotę za nadanie opłacamy BLIK-iem. W niedalekiej przyszłości jednak zostanie wprowadzone wsparcie m.in. dla Google Pay czy Apple Pay.

Nowość od InPost z pewnością będzie hitem szczególnie teraz, gdy pandemia wymusza na nas pozostanie w domach i gdy Boże Narodzenie nie będzie takie samo, jak dotychczas. Z pewnością wielu z nas zdecyduje się na wysyłkę świątecznych prezentów i dzięki nowemu rozwiązaniu czynność ta będzie dla nas czystą przyjemnością.

Źródło: InPost

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS