windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Ciekawostki Muzyka i Wideo

Stories nawet na Spotify! To jest dramat…

Z pewnością niejednokrotnie spotkaliście się z tym, że ktoś spośród Waszych bliższych, lub dalszych znajomych zalewał Was spamem w postaci Stories w różnych aplikacjach – na Facebooku, Instagramie, Twitterze, w Messengerze bądź w aplikacji YouTube. Nie mam dla Was dobrych wieści. Funkcja trafia właśnie do kolejnej apki i tym razem jest to znane i lubiane przez miliony Spotify. Co warto wiedzieć?

Stories, Stories wszędzie! To przestaje być fajne…

Stories zagościły już na stałe w wielu aplikacjach. Osobiście nie przepadam za tym rozwiązaniem i nigdy z niego nie korzystałem. Może dlatego, że irytuje mnie natłok informacji w aplikacjach. W przypadku Spotify to jednak nie użytkownicy będą przygotowywać krótkie relacje audiowizualne. Możliwość taka zostanie udostępniona artystom oraz twórcom podcastów. Dzięki modułowi związanemu ze wspomnianą nowością (oczywiście jeśli będzie on mądrze wykorzystywany) artyści będą mogli pozwolić sobie na lepszy kontakt z fanami. Może on bowiem posłużyć do podania dodatkowych informacji o playliście czy podzielenia się opiniami o konkretnych utworach.

Mam nadzieję, że mimo wszystko Spotify nie zostanie zalane beznadziejnymi relacjami nie wnoszącymi nic do naszej codzienności. Oby twórcy korzystali z tego rozwiązania wyłącznie w celu przesyłania nam ciekawych, ważnych, konstruktywnych informacji. Nikt z nas nie chce być bowiem zalewany bezwartościowymi relacjami – po doświadczeniach zebranych na innych portalach. Jeśli Spotify przegnie w tej kwestii w złą stronę, to będzie musiało liczyć się z odpływem użytkowników do konkurencji.

Źródło: Spotify

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS