windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Ciekawostki E-commerce

Świetna promocja na Black Week od Allegro! Grzech nie skorzystać?

Allegro przygotowało dla nas z okazji Black Week wiele naprawdę ciekawych i korzystnych ofert. Wśród nich nie mogło zabraknąć okazji dedykowanej fanom abonamentu Smart!, która ma jednocześnie przyciągnąć do niego nowych użytkowników. Warto się pospieszyć, bo oferta wygaśnie z końcem Black Week, a naszym zdaniem jest wyjątkowo korzystna!

Allegro Smart! w planie rocznym o 25% taniej!

Z okazji trwającego Black Week Allegro przygotowało dla nas fantastyczną promocję związaną z abonamentem Smart!. Możemy wykupić roczną subskrypcję usługi o 20% taniej – za 39 złotych. To bardzo korzystna oferta, dzięki której sporo zaoszczędzimy na dostawach zakupionych przez nas towarów. Smart! umożliwia skorzystanie z darmowej wysyłki zakupionych przedmiotów w określonych przypadkach. Darmowa dostawa oferowana jest:

  • do Paczkomatów i Punktów odbioru przy zakupie za min. 40 zł od jednego sprzedawcy,
  • kurierem przy zakupie za min. 100 zł od jednego sprzedawcy.

Sam korzystam z powyższego rozwiązania od dłuższego czasu i muszę przyznać, że w tym roku dzięki niemu zaoszczędziłem dość sporo pieniędzy. Allegro nie poinformowało do kiedy będzie trwała promocja, więc warto szybko podjąć decyzję o wykupieniu abonamentu.

Dajcie konieczne znać, czy na co dzień korzystacie z Allegro Smart!, lub czy przekona Was do tej opcji promocja serwisu z okazji Black Week. Gigant e-commerce będzie teraz mocno zabiegał o lojalność stałych klientów i napływ nowych, gdyż znajduje się pod presją nadchodzącego wielkimi krokami, oficjalnego debiutu Amazona w Polsce. Taka rywalizacja wyjdzie natomiast na dobre nam – klientom.

Źródło: Allegro

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS