windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Samsung

Samsung Internet 13 już na dniach! Co nowego?

Samsung Internet to jedna z najlepszych i najwyżej cenionych przeglądarek mobilnych. Nic w tym dziwnego – cechuje ją wysoka kultura pracy oraz świetna ergonomia obsługi. Narzędzie doczeka się na dniach nowej wersji wnoszącej do niego kilka naprawdę istotnych nowości. Postanowiłem więc sprawdzić czego możemy się spodziewać.

Samsung Internet 13 – sporo nowości!

Koncern z Korei wprowadza do swojej przeglądarki dość istotne z punktu widzenia użytkownika udogodnienia. Przede wszystkim więcej uwagi zostanie poświęcone bezpieczeństwu przeglądania przez nas zasobów sieci. Za pomocą specjalnego, wyskakującego okna będziemy informowani o wykryciu złośliwej strony internetowej. Ponadto, aktualizacja dodaje sekcję About Secret Mode, która tłumaczy zasadę działania tego trybu. Ikona Secret Mode będzie też od teraz bardziej wyeksponowana. Nie sposób nie wspomnieć o tym, że przeglądarka została zoptymalizowana do pracy ze środowiskiem One UI 3. Doczekamy się także pomniejszych udoskonaleń, jak rozszerzalny pasek aplikacji do zakładek, zapisanych stron, historii, plików do pobrania, dodatków, blokady reklam i ustawień. Uzyskamy także możliwość ukrycia paska stanu w trakcie przeglądania Internetu, co ma się przełożyć na większą przejrzystość.

Stosowna aktualizacja będzie rozsyłana na nasze urządzenia falami, więc minie trochę czasu zanim otrzymają ją wszyscy użytkownicy. Pierwsi z nas powinni uzyskać do niej dostęp już na dniach. Gdy trafi na moje urządzenia to chętnie sprawdzę wszystkie nowości.

Źródło: SamMobile

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS