windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Honor Urzadzenia

Honor bez Huawei już w natarciu! Oto nowy smartfon!

Kilka dni temu świat obiegła informacja dotycząca sprzedaży przez koncern Huawei marki Honor. Nowy właściciel najwyraźniej chce zacząć przygodę z rynkiem urządzeń mobilnych z „wysokiego C”, gdyż zaprezentowany został właśnie pierwszy model Honora pod nowymi auspicjami. Czy owo urządzenie będzie rewolucją w portfolio koncernu?

Nowy smartfon Honora z GMS?

Najważniejsze pytanie, jakie pojawia się teraz w naszych głowach – czy pierwsza nowość od Honora po przejęciu zaoferuje nam dostęp do usług Google? Tego jeszcze nie wiemy, ale możemy się spodziewać, że nie. Urządzenie bowiem bazuje na smartfonie Nova 8 SE od Huawei. Możemy się więc spodziewać, że zaoferuje nam baterię o pojemności 3800 mAh z szybkim ładowaniem 66 W. Spodziewamy się także, że przyzwoite będzie również zaplecze fotograficzne, na które będą się składały obiektywy 64 MP (matryca główna), 8 MP (szeroki kąt) oraz dwa sensory po 2 MP.

Sprawa Honora przez pewien czas będzie wzbudzała jeszcze spore zainteresowanie. Jest to bowiem rozpoznawalna marka. Smartfony sprzedawane z tym logo, po odcięciu „pępowiny” Huawei mają szanse na to, że instalowane będą na ich pokładzie usługi Google. Szczegóły w tej kwestii zostaną ujawnione zapewne w ciągu kilku tygodni.

Źródło: Gizmochina

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS