windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Plotki/przecieki Samsung Urzadzenia

Samsung zmieni reguły gry? Ważna nowość w Galaxy Z Fold 3!

Smartfony Samsunga należące do rodziny Galaxy Fold wprowadzają sporo innowacji na rynek urządzeń mobilnych. Nie inaczej może i być tym razem. Mający zadebiutować w przyszłym roku Galaxy Z Fold 3 ma zaoferować nam coś, co producenci obiecują nam od długich miesięcy, a z czego nie potrafią się wywiązać. Mowa o dobrej jakości kamerce umieszczonej pod ekranem urządzenia.

Samsung Galaxy Z Fold 3 z kamerką pod ekranem!

Na razie jedynym smartfonem z kamerką pod ekranem, który oficjalnie trafił do sprzedaży jest ZTE Axon 20 5G. Jest to jednak sprzęt, który nie jest dostępny globalnie. Samsung ma więc szanse na to, by wprowadzić do sprzedaży urządzenie, które znajdzie się w dystrybucji na wszystkich kontynentach. Rozwiązanie od koncernu z Korei ma cechować wysoka jakość wykonywanych zdjęć. Jak Samsung osiągnął taki efekt? Koreańczykom rzekomo udało się zwiększyć lukę między poszczególnymi pikselami w miejscu występowania obiektywu. Dzięki temu światło ma przenikać lepiej, a zdjęcia i rozmowy wideo mają osiągać wysoką jakość.

Oczywiście Samsung Galaxy Z Fold 3 nadal będzie urządzeniem diabelnie drogim. Mam jednak nadzieję, że gigant na jego pokładzie zaserwuje nam tak rewolucyjne rozwiązania, że smartfon ten będzie wart swojej ceny. Czekam z niecierpliwością na kolejne przecieki z nim związane!

Źródło: GSM Arena

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS