windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Microsoft Urzadzenia

Surface Duo wkrótce w Polsce? Są takie przesłanki!

Microsoft Surface Duo to jeden z ciekawszych, składanych smartfonów, jakie trafiły na rynek w tym roku. Co prawda nie jest konstrukcją tak zaawansowaną, jak Samsungi z rodziny Galaxy Fold, czy Huawei Mate X, jednak zdecydowanie jest to sprzęt wart uwagi. Dziś dowiedzieliśmy się, że wielkimi krokami zbliża się premiera urządzenia w Polsce. Czy mamy na co czekać?

Surface Duo w Europie i w Polsce!

Pojawiły się pierwsze przesłanki wskazujące na rychłą premierę Surface Duo w Europie, w tym zapewne także w Polsce. Podobno Microsoft już prowadzi rozmowy z europejskimi operatorami komórkowymi w tej kwestii. Nieoficjalnie mówi się też o tym, że Surface Duo miałby trafić do sprzedaży także w tych krajach, w których sprzedawane są pozostałe urządzenia Surface – a więc i w Polsce. Najwcześniej jednak sprzęt trafi do Polski w przyszłym roku. A wtedy może być już trochę za późno na to, by zdobył serca użytkowników nad Wisłą. Zwłaszcza, że Samsung szykuje się już do premiery Galaxy Folda kolejnej generacji. A doskonale wiemy, że pod względem specyfikacji Surface Duo odbiegał już od pozostałych, topowych smartfonów już w momencie oficjalnej premiery. Będzie więc dla nas bardziej ciekawostką niż urządzeniem pierwszego wyboru.

Niemniej jednak z pewnością znajdą się użytkownicy, którzy zdecydują się na zakup tego urządzenia. Sam z chęcią je dla Was przetestuję, jeśli tylko pojawi się na horyzoncie taka możliwość. Pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość i czekać na wieści związane z dostępnością Surface Duo w Polsce!

Źródło: Windows Latest

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS