windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android OnePlus Plotki/przecieki Urzadzenia

Koniec indywidualizmu? OnePlus 9 zaskakuje!

OnePlus przyzwyczaił nas do tego, że oferował nam nieźle wyposażone smartfony z dość indywidualistycznym podejściem do wzornictwa. W tym roku jednak koncern zaczął zmieniać wcześniej obrany kurs i nie dość, że zaprezentował nam tańsze smartfony, to zapowiedział, że otrzymają one aktualizację do zaledwie Androida 11. Mam dziś dla Was kolejne, rozczarowujące wieści. Tym razem są one związane z OnePlusem 9.

OnePlus zatraci swój charakter?

W sieci pojawiły się pierwsze rendery związane ze smartfonem OnePlus 9. Ma on zadebiutować oficjalnie w marcu, wraz z dwoma innymi urządzeniami. Już teraz jednak dowiadujemy się, jak prawdopodobnie będzie wyglądał. I mam nadzieję, że ów przeciek nie znajdzie pokrycia w rzeczywistości. Odnoszę bowiem wrażenie, że pod względem designu OnePlus chce upodobnić swojego nadchodzącego flagowca do… topowych, tegorocznych smartfonów Samsunga. Urządzenia mobilne w kwestii wzornictwa są ostatnimi czasy nudne jak flaki z olejem i niepokojem napawa to, że kolejny producent (OnePlusy zawsze uznawałem za bardzo ładne smartfony) zaczyna ulegać mainstreamowym wpływom decydując się na sporą „wyspę aparatów” w narożniku tylnego panelu smartfona.

Miejmy nadzieję, że są to tylko pierwsze, mało wiarygodne przecieki. Zaprezentowane jakiś czas temu rendery przedstawiające urządzenia z rodziny Galaxy S30 pokazują nam, że z pokaźnych „wysp” aparatów producenci raczej nie zrezygnują. Szkoda więc, by z rynku zniknęły produkty oferujące nam coś więcej w kwestii designu.

Źródło: 91mobiles

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS