windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Plotki/przecieki Samsung Urzadzenia

Tani Samsung w pełnej krasie! Oto Galaxy M12!

Samsung przygotowuje nas już na premiery smartfonów mających trafić do portfolio koncernu na rok 2021. Oprócz topowych urządzeń pojawi się w nim także sprzęt dla użytkowników o najmniej zasobnych portfelach – m.in. mowa tu o modelu Galaxy M12, który właśnie na pierwszych renderach wyciekł do sieci. Sprawdźmy, jak się prezentuje i co o nim wiemy!

Specyfikacja Samsunga Galaxy M12? Wiemy niewiele!

Na podstawie opublikowanych renderów możemy spodziewać się, że niskobudżetowa nowość zostanie wyposażona w aż cztery aparaty o nieznanej jeszcze specyfice (stawiam na obiektywy – główny, szerokokątny, makro i czujnik głębi). Ponadto widzimy na frontowym panelu ekran typu Infinity-U, z notchem w kształcie kropli wody. Czytnik linii papilarnych osadzony zostanie w przycisku blokady smartfona. Ekran modelu Galaxy M12 charakteryzowała będzie przekątna 6,5″. Nie będę ukrywał, że dobrze byłoby, gdyby Samsung zapewnił nam w jego przypadku rozdzielczość FullHD+. Widzimy także, że urządzenie będzie oferowało nam złącza słuchawkowe oraz USB-C.

Jeśli koncern z Korei nie przesadzi z ceną, to prezentowany smartfon może być prawdziwym hitem chociażby w ofertach operatorskich. Mam nadzieję, że już wkrótce będę mógł się z Wami podzielić wieściami związanymi z pełną specyfikacją nadchodzącej nowości.

Źródło: Voice.com

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS