windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualizacje Aktualności Android OnePlus Urzadzenia

OnePlus jednak zawiedzie? Niedobre wieści dla fanów modeli Nord N10 i N100!

OnePlus bardzo pozytywnie nas zaskoczył w tym roku, nie skupiając się wyłącznie na prezentowaniu topowych smartfonów, ale i oferując nam urządzenia z nieco niższej półki cenowej. Wszyscy liczyliśmy na to, że będą one mogły liczyć na równie długie wsparcie, co dotychczasowe produkty koncernu. Jakże się myliliśmy! OnePlus zdradził właśnie swoje plany wobec modeli Nord N10 i N100 i nie zachęcają one do zakupu tych smartfonów!

OnePlus Nord N10 i Nord N100 dostaną Androida 11 i nic więcej! Smutne to…

OnePlus poinformował właśnie redakcję serwisu Android Autorithy, że wsparcie dużymi aktualizacjami Androida w przypadku smartfonów Nord N10 i Nord N100 obejmie wyłącznie udostępnienie Androida 11. To fatalna wiadomość, która bardzo zniechęca do zakupu tych urządzeń. Warto w tym momencie wspomnieć, że chociażby Samsung zapewnia swoim – nawet najtańszym – produktom dwie duże aktualizacje „Robota”. Jeśli więc OnePlus nie zweryfikuje swojego podejścia do wspierania tańszych smartfonów, to może gorzko się rozczarować słabą sprzedażą i nikłym zainteresowaniem w stosunku do modeli Nord N10 i Nord N100. Nie da się ukryć, że obserwując rynkowe poczynania OnePlusa na przestrzeni ostatnich lat mieliśmy prawo spodziewać się więcej.

Mam nadzieję, że w kwestii przyszłych aktualizacji dla wyżej wymienionych modeli jeszcze coś drgnie. Nie da się ukryć, że takie postępowanie producentów smartfonów nie przyczyni się do zmniejszenia skali problemu fragmentacji Androida. Działania OnePlusa zdecydowanie nie powinny być przykładem dla innych producentów smartfonów z Androidem.

Źródło: Android Autorithy

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS