windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Ciekawostki Oppo Plotki/przecieki Urzadzenia

OPPO podbija rynek! Ważne zmiany w przyszłym roku?

OPPO coraz śmielej i coraz lepiej poczyna sobie na polskim rynku. Producent z Chin często raczy nas ciekawymi nowościami, a przyszły rok – według najnowszych doniesień – ma być dla niego przełomowy. Portfolio koncernu zostanie bowiem wzbogacone o m.in. tablety i laptopy. Jaki jest cel takich radykalnych premier?

OPPO to już nie tylko smartfony!

OPPO chce pójść drogą Xiaomi?

Jakiś czas temu Xiaomi rozpoczęło ekspansję w różnych kierunkach związanych z nowymi technologiami. Doczekaliśmy się telewizorów czy komputerów od chińskiego giganta, a szeroka oferta doprowadziła Xiaomi na fotel wicelidera rynku. Najwyraźniej OPPO chce obrać podobną drogę do sukcesu. A szanse są spore. Smartfony OPPO trzymają bowiem wysoki poziom, a nakładka ColorOS to moja ulubiona obok One UI od Samsunga. Jeśli w pozostałych sektorach koncern również postawi na taką jakość, to ma szanse przyciągnąć do swojej marki całkiem spore grono fanów. Już teraz OPPO jest piątą siłą na polskim rynku urządzeń mobilnych plasując się tuż za Apple. Niestety w tej chwili nic nie wiadomo na temat specyfikacji wspomnianych urządzeń ani tego, na których rynkach będą dostępne. Myślę jednak, że możemy się spodziewać, iż ewentualne laptopy i tablety od OPPO trafią także do Polski. A my chętnie je dla Was przetestujemy.

Mam nadzieję, że pierwsze wieści związane z podbojem przez OPPO nowych segmentów rynku poznamy już wkrótce. Sytuacja kształtuje się niezwykle ciekawie. Liczę na to, że producent nas nie zawiedzie i że oferuje nam naprawdę solidne produkty, które będą mocnymi graczami w segmentach, w których zadebiutują.

Źródło: GSM Arena

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS