windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android OnePlus Plotki/przecieki Urzadzenia

OnePlus znów miesza w portfolio? Jest nowy przeciek!

OnePlus do niedawna kojarzył się nam wyłącznie ze smartfonami z najwyższej półki. W tym roku koncern jednak zmienił strategię i próbuje zawalczyć także w pozostałych segmentach. To jednak nie koniec ciekawych wieści. Spore zmiany czekają nas także w przyszłym roku w związku z premierą OnePlusa 9!

OnePlus 9 w kilku wariantach? To całkiem możliwe!

Premiery OnePlusa 9 spodziewamy się w marcu przyszłego roku. Według najnowszych doniesień urządzenie może zadebiutować w aż trzech wersjach. Możliwe więc, że na rynek trafi jako OnePlus 9, OnePlus 9 Pro oraz OnePlus 9 Lite. Jest to bardzo prawdopodobne, biorąc pod uwagę tegoroczną, rynkową ekspansję lubianego i docenianego w naszym kraju producenta. Coraz częściej mówi się także o tym, że w marcu zadebiutować może jeszcze jeden, średniopółkowy model – OnePlus Nord SE. Do sieci nie trafiły jeszcze konkretne przecieki związane z wzornictwem bądź specyfikacjami nadchodzących nowości, jednak możemy być niemal pewni, że jakieś bardziej konstruktywne wieści poznamy w ciągu kilku nadchodzących tygodni.

Mam nadzieję, że OnePlus nie zawiedzie oczekiwań. Producent pokazał już bowiem, że potrafi naprawdę na poważnie rywalizować nawet z dużo mocniejszymi, rynkowymi rywalami. Pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość i czekać na kolejne wieści.

Źródło: Weibo

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS