windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Plotki/przecieki Samsung Urzadzenia

Taki będzie aparat Galaxy S30 Ultra! Wiemy coraz więcej!

Samsung przygotowuje nas już na premierę flagowców z rodziny Galaxy S30, które tym razem oficjalnie zadebiutują już w styczniu. Poznaliśmy już ich częściową specyfikację oraz prawdopodobny wygląd. Teraz natomiast, kolejne przecieki odsłaniają przed nami szczegóły związane z aparatem Samsunga Galaxy S30 Ultra. Czy koncern z Korei pozytywnie nas zaskoczy?

Główny aparat Galaxy S21 Ultra bez rewolucji! Samsung postawi na sprawdzone rozwiązanie?

Według wstępnych doniesień Samsung ma w przypadku swojego topowego flagowca postawić na ten sam moduł, który trafił na pokład Samsunga Galaxy S20 Ultra. Ma być to sensor ISOCELL Bright HM3 (108 MP) z rozmiarem pojedynczego piksela wynoszącym 0,8 mikrona. Ponadto, możemy się także spodziewać laserowego autofocusa odpowiadającego za odpowiednie dobieranie ostrości na zdjęciu. Obstawiam, że uzupełnieniem możliwości głównego aparatu będą czujnik ToF, oczko ultra-szerokokątne i teleobiektyw. Samsung nie zdecyduje się w tej kwestii na rewolucję, więc możemy się spodziewać, że kolejna generacja flagowców doczeka się innych, ważniejszych nowości. A funkcje fotograficzne topowych modeli Galaxy i tak osiągnęły już bardzo wysoki poziom.

Pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość i czekać na kolejne doniesienia związane z nowościami od Samsunga. Mam nadzieję, że koncern z Korei tym razem zaprezentuje nam naprawdę ciekawe urządzenia, które sprzedadzą się o wiele lepiej od linii S20 i Note 20 mocno zawodzących w tej kwestii. Oczywiście będziemy dla Was śledzić kolejne wieści i niezwłocznie Was informować!

Źródło: Ice Universe

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS