windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Akcesoria Recenzje

Xblitz Beast Plus – nauszna bestia ujarzmiona – test słuchawek Bluetooth

Ostatnimi czasy przewija się przez moje ręce całkiem sporo modeli słuchawek bezprzewodowych – zarówno TWS, jak i nausznych. Zdaję sobie sprawę z tego, że są osoby, które męczy korzystanie z kompaktowych pchełek dousznych. Dla nich właśnie Xblitz wydało model Beast Plus, który oferuje przyzwoitą jakość wykonania w połączeniu z całkiem niezłymi możliwościami w zakresie odtwarzania dźwięku. Jak natomiast sprawują się te słuchawki w codziennym użytkowaniu? Zapraszam Was do recenzji!

Monstrualne słuchawki dla każdego!

Słuchawki Beast Plus trafiają do nas w dość sporym opakowaniu. Trudno się jednak temu dziwić. Sam sprzęt nie należy bowiem do najmniejszych. W zestawie ze słuchawkami otrzymujemy kabelek microUSB służący do ładowania oraz kabel AUX, dzięki któremu połączymy słuchawki z naszym urządzeniem nawet wtedy, kiedy mocny, wbudowany w nie akumulator ulegnie rozładowaniu. Ten natomiast umożliwia nam korzystanie z słuchawek przez niemal 9 godzin. Ich pełny cykl ładowania trwa natomiast 2,5 godziny. Jakość wykonania słuchawek mamy na dobrym poziomie – choć nie są tak świetnie spasowane, jak testowane przeze mnie jakiś czas temu, podobne rozwiązanie od Fresh N Rebel. Nosi się je jednak wygodnie i nie będą nas męczyć nawet w trakcie długotrwałego użytkowania. Warto wspomnieć o tym, że słuchawki oferują dostęp do wbudowanego mikrofonu, dzięki czemu możemy wykorzystywać je do kontaktowania się z Siri czy Asystentem Google.

Jakość dźwięku na co dzień w zupełności daje radę!

Słuchawki Beast Plus oferują nam wysoką jakość odtwarzanego dźwięku. Producent chwali się, że cechuje je brzmienie głębokiego, czystego basu – to prawda. Akcesorium radziło sobie w trakcie testów w tej kwestii fantastycznie. Na pracę prezentowanych słuchawek nie narzekałem ani ja (z moim upodobaniem do cięższych klimatów), ani też moja żona preferująca bardziej mainstreamową muzykę. Zasięg pracy słuchawek to około 10 metrów – możemy więc bez obawy słuchać muzyki podczas gdy smartfon ładuje się w drugim pokoju. Warto wspomnieć też o tym, że Xblitz Beast Plus dość pewnie podtrzymują połączenie z naszymi urządzeniami – przez cały okres testów nie zdarzyło się, by losowo się one rozłączały.

[DANE TECHNICZNE]

Wersja BT:V5.0
Zasięg pracy BT:≤10m
Chip Bluetooth:BK
Wspiera profile:HFP, A2DP, AVRCP
Czas pracy:Do 9 godzin
Czułość wyjściowa:100±3dB
Głośnik:40mm / 32Ω
Czas ładowania:2-2.5 godziny
Czas pracy w trybie czuwania:Około 100 godzin
Częstotliwość:20Hz-20kHz

Podsumowując…

Xblitz Beast Plus to świetne słuchawki. Powinny spełnić oczekiwania mniej wymagających użytkowników. Ich jakość wykonania nie stoi co prawda na tak wysokim poziomie, jak testowanych przeze mnie niedawno Fresh N Rebel Caps 2, jednak oferują zadowalającą jakość odtwarzanego dźwięku. Jest to także produkt, który nie zrujnuje naszego portfela. Za testowane słuchawki trzeba bowiem zapłacić 119 złotych i w tym przedziale cenowym jest to naprawdę warta rozważenia propozycja.

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS