windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Akcesoria Aktualności Recenzje

Fresh N Rebel Twins Tip – test zaskakująco dobrych słuchawek TWS!

Słuchawki bezprzewodowe to coraz chętniej wybierany dodatek do naszych smartfonów, tabletów czy nawet laptopów. Dzięki nim nie musimy przejmować się ograniczającym nas okablowaniem. Ponadto, zajmują niewiele miejsca w naszym bagażu (szczególnie słuchawki TWS). Biorąc pod uwagę fakt, że nowe smartfony coraz częściej pozbawiane są złącza audio, zdecydowanie warto się zainteresować tym typem akcesoriów. A my sprawdzamy dla Was dzisiaj model Twins Tip od Fresh N Rebel!

Kompaktowy zestaw, estetyczne wzornictwo!

Słuchawki TWS od Fresh N Rebel trafiają do nas estetycznie zapakowane. W zestawie z nimi otrzymujemy etui ładujące, krótki kabelek USB-C oraz dodatkowy zestaw gumek. Muszę przyznać, że byłem zaskoczony kolorem, w jakim dotarły do mnie słuchawki. Według strony producenta jest to odmiana Ruby Red, która prezentuje się naprawdę fantastycznie. Zaletą słuchawek Twins Tip jest relatywnie długi czas pracy między ładowniami. Możemy liczyć na 4 godziny odtwarzania dźwięku na jednym ładowaniu lub 24h doładowując sprzęt w etui ładującym. Same słuchawki natomiast naładujecie wyjątkowo sprawnie – wystarczy godzina. Także w godzinę naładujemy także samo etui pełniące równocześnie funkcję powerbanka. Przyczynia się do tego obecność złącza USB-C. Warto odnotować, że akcesorium kompatybilne jest także z ładowarkami bezprzewodowymi!

Jakość odtwarzanego dźwięku? Bardzo zadowala!

Słuchawki Twins Tip oferują nam wysoką jakość odtwarzanego dźwięku. Producent chwali się, że cechuje je brzmienie głębokiego, czystego basu – to prawda. Akcesorium radziło sobie w trakcie testów w tej kwestii fantastycznie – zarówno podczas odtwarzania muzyki, oglądania filmów, czy też słuchania podcastów. Nie mogę również wiele zarzucić głośności maksymalnej odtwarzanego dźwięku. Zasięg pracy słuchawek to 10 metrów – możemy więc np. słuchać muzyki w trakcie sprzątania mieszkania, ładując smartfona w drugim pokoju. Fresh N Rebel Twins Tip nosi się bardzo wygodnie. Nie będziemy odczuwać dyskomfotu nawet po dłuższuch sesjach z nimi. Wspomnę także o tym, że trudno, by wypadły nam z uszu nawet podczas intensywnej aktywności fizycznej. Na ogromny plus zaliczę obecność mikrofonu, dzięki któremu możemy za pośrednictwem słuchawek odbierać rozmowy, czy komunikować się z Asystentem Google bądź Siri.

Podsumowanie – to najlepsze w pełni bezprzewodowe słuchawki w swoim przedziale cenowym!

Fresh N Rebel Twins Tip to świetne słuchawki. Powinny spełnić oczekiwania nawet wymagających użytkowników. Jeśli szukacie solidnych i eleganckich słuchawek, które po prostu będą dobrze i długo grały, to mogę Wam je polecić z czystym sumieniem! Warto na nie zwrócić uwagę szczególnie wtedy, gdy szukamy świetnie wykonanych słuchawek za relatywnie akceptowalne pieniądze. Kupicie je m.in. w x-kom za 349 złotych.

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS