windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Ciekawostki Google

Zapłać za funkcje aplikacji Zdjęcia! Czy Google nie przesadza?

Google dostarcza nam szerokie portfolio ciekawych usług, wśród których szczególnie przydatnymi są m.in. Notatki Keep, Dysk czy Zdjęcia Google. Ta ostatnia pozwala nam na wygodne zarządzanie naszą biblioteką zdjęć oraz ich edycję w podstawowym zakresie. Najnowsze doniesienia wskazują natomiast na to, że już wkrótce zagoszczą w niej funkcje Premium, które udostępnione zostaną wyłącznie dla subskrybentów Google One!

Nowa funkcja w Zdjęciach Google dla subskrybentów Google One!

Wprowadzona niedawno w aplikacji Zdjęcia Google funkcja odpowiadająca za kolorowanie portretów lub obiektów na pierwszym planie z pozostawieniem czarno-białego tła pojawiła się tylko dla osób z aktywnym abonentem Google One. No cóż – najwyraźniej Google chce nam udowodnić, że docenia użytkowników opłacających abonament One. To naprawdę miły gest w ich kierunku. Warto wspomnieć też o tym, że całkiem niedawno koncern z Mountain View wystartował z wdrożeniem darmowego VPN-a dla subskrybentów najwyższych planów w abonamencie One. Rodzi się tylko w tym momencie pytanie – czy osoby nie korzystające z Google One nie poczują się w tym momencie dyskryminowane?

Myślę, że koncern Google nie poprzestanie na wspomnianych, ekskluzywnych funkcjach dla subskrybentów i już wkrótce zaprezentuje nam kolejne, ważne nowości w tej kwestii. Dajcie koniecznie znać w komentarzach co myślicie o takim sposobie „doceniania” abonentów. Czy uważacie, że jest on słuszny?

Źródło: Droid Life

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS