windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android LG Plotki/przecieki Urzadzenia

Galaxy Fold robił wrażenie? Możliwe, ale to LG rozbije bank!

Składane smartfony z elastycznymi ekranami to coraz częściej nasza codzienność. Doczekaliśmy się już kilku ważnych premier w tym segmencie, spośród których chyba największe zainteresowanie wzbudziły propozycje od Samsunga i Motoroli. Natomiast LG do tej pory prezentowało nam głównie urządzenia ze wsparciem dla Dual Screen – dodatkowego, doczepianego ekranu. Sytuacja może się jednak zmienić w przyszłym roku, gdyż koncern ma nam do przedstawienia naprawdę ciekawy sprzęt.

Smartfon z rozciąganym ekranem już wkrótce!

LG przygotowuje właśnie nowatorskiego smartfona z elastycznym ekranem, który jednak nie będzie rozkładany, a rozciągany. Projekt nosi nazwę LG Rollable (jest to zarejestrowana przez koncern marka). Niestety nie wiemy jeszcze jaką specyfikację zaoferuje nam nowość od LG. Powyższe rendery są poglądowymi, przedstawionymi przez Let’s Go Digital. Najbardziej ciekawi mnie jednak kwestia – czy urządzenie miałoby być rozsuwane na boki manualnie, czy też może będzie za tą czynność odpowiadał jakiś specyficzny mechanizm. LG Rollable będzie na pewno rozwinięciem portfolio „nietypowych” smartfonów, które wzbogaci obok już dostępnego w sprzedaży modelu Wing.

Premiera elastycznego smartfona od LG ma nastąpić już na wiosnę przyszłego roku. W ciągu nadchodzących tygodni powinniśmy się więc spodziewać kolejnych wieści z nim związanych – mam nadzieję, że o wiele bardziej konkretnych. Na pewno się nimi z Wami podzielimy!

Źródło: Let’s Go Digital

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS