windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Ciekawostki Urzadzenia Xiaomi

Taki Xiaomi Mi 11 będzie ogromnym hitem! Czy spełni nasze oczekiwania?

Mamy już końcówkę 2020 roku, więc siłą rzeczy do sieci trafia coraz więcej przecieków związanych z nadchodzącymi flagowcami, mającymi zadebiutować w styczniu bądź lutym. Wiemy już jak będzie wyglądał Samsung Galaxy S30 wraz z innymi urządzeniami w tej serii. Dobrze byłoby więc także poznać jego największego konkurenta – Xiaomi Mi 11. Do sieci trafił właśnie ciekawy koncept wskazujący na to, jak mógłby wyglądać topowy smartfon od chińskiego giganta.

Tak wyglądający Mi 11 położyłby konkurencję?

W sieci pojawił się właśnie arcyciekawy koncept nowego flagowca od Xiaomi. Jest to fanowska wizja, więc musimy do niej podchodzić ze sporą rezerwą. Muszę jednak przyznać, że tak skrojony Mi 11 prezentuje się naprawdę fantastycznie. Trudno nie odnieść wrażenia, że jego wzornictwo nawiązuje do koncepcyjnego modelu Mi Alpha, który został pokazany już jakiś czas temu. Uważam jednak, że plecki zaprojektowane w taki sposób, jak na załączonych do tego wpisu zdjęciach i wideo byłyby miłą alternatywą dla nieraz – bardzo pokracznych – wysp aparatów serwowanych nam przez koncerny takie jak Apple, Samsung czy Huawei. Być może czas postawić po prostu na nowoczesną elegancję?

No cóż – wszystko w rękach Xiaomi. Bieżący rok przyniósł nam na rynku smartfonów świetne, lecz strasznie nudne flagowe urządzenia. Być może w końcu doczekamy się jakichś może nie rewolucyjnych, lecz przynajmniej bardzo ciekawych produktów od wiodących marek? Trzymam za to mocno kciuki!

Źródło: YouTube

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS